Filter
Kombinované
Rakousko Typ studia: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

MBA řízení zdravotnictví je organizována tak, aby vedl studenty o plánování, synchronizace, vedení a dohled poskytování zdravotnických služeb. Míra se vztahuje na různá témata, včetně zdravotní péče, profesionální kanceláře, nemocnice a pečovatelské domy.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Zdravotní péče, Rakousko

Tituly
Místo
Rakousko
Typ studia
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Management Center Innsbruck

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Ev ... [+]

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Evropě? Pokud ano, můžete zvážit novou online MBA pro nemocniční a zdravotní péči , kterou společně nabízejí vysoce kvalifikované Management Center Innsbruck (MCI), prestižní Univerzita Karlova a dynamický Advance Institute v Praze.

Program MBA nabízí MCI Management Center Innsbruck ve spolupráci s Ústavem ekonomických studií Univerzity Karlovy a Inštitútem pro řízení zdravotní péče Advance v Praze. Zaměřuje se na zdravotnické systémy ve střední Evropě a slouží jako multidisciplinární základ se specializací buď ve zdravotnictví nebo v nemocničním managementu.... [-]

Rakousko Innsbruck
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Toto úspěšné školení vedoucích pracovníků v oblasti zdraví spojí podnikové know-how, sociální dovednosti a právní znalosti ... [+]

Profesionální management zdravotní péče

Tato úspěšná odborná příprava pro vedoucí pracovníky ve zdravotnictví spojuje podnikové know-how, sociální dovednosti, právní znalosti a hluboké znalosti vnitrostátních a mezinárodních systémů zdravotní péče.

Zůstáváte ve své profesi Profesionální MBA zdravotní péče je speciálně přizpůsobena potřebám odborníků: Modulární struktura umožňuje účastníkům dokončit náročné vzdělání vedle svého profesního života.

Akreditace

AACSBEQUISAMBAFIBAA

cílové skupiny

Aktivní a budoucí vůdci organizací ve zdravotnictvípriority

Business Core: Management: TeorieEkonomika zdravízdravotnictvíŘízení: sociální dimenzePrávní základInterdisciplinární výuka projektů... [-]
Rakousko Launceston
Kontaktuj školu
Němec
Kombinované
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině