Filter
Kombinované
Evropa Typ studia: Všechny

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.

Zdravotnický průmysl je jedním z nejsložitějších a neustále se vyvíjející globální podniky. Jako jsou společnosti zapojit se do zdravotnictví hledá pro lidi, kteří mají schopnost poskytovat vynikající výkon, a těm, kteří mají znalosti a dovednosti vyrovnat se s tímto konkurenčním a náročném průmyslu. Získání MBA ve zdravotnictví připravuje studenty převzít vedoucí roli v této oblasti a odborných znalostí, aby se vyrovnal s tímto inovativním a zásadní průmyslu.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

4 Výsledky v Zdravotní péče, Evropa

DeSales University

Program DeSales MBA poskytuje více než teorie a nástroje pro úspěšnou kariéru. Poskytuje vám možnosti diskutovat a aplikovat to, co jste se naučili. ... [+]

Kromě rozvoje pochopení sofistikované povahy a vzájemné vztahy mezi základními funkčními oblastmi podnikání, MBA program bude zdůrazňovat rozvoj výkonných dovedností. Mezi hlavní oblasti patří vedení, komunikace, rozhodování, sebevědomí, analýza a syntéza a kritické myšlení.

Přehled programu

Program bude využívat holistický a strategický přístup při řešení organizačních problémů. Funkční oblasti podnikání se tak budou zvažovat v kontextu organizačního celku, při zachování vnějšího a mezinárodního výhledu a poskytovat přístup více než zúčastněných stran, a ne jediný zájem.

Dále bude zdůrazněn strategický, dlouhodobý výhled než krátkodobý, taktický pohled. V rámci jednotlivých kurzů, stejně jako v průběhu celého programu, se bude hledat rovnováha mezi kognitivním a afektivním učením. Celý program přinese přednost etickým otázkám a hodnotám, stejně jako zájem o práva a povinnosti podnikatelských organizací v kontextu širší společnosti, jejíž součástí jsou.... [-]

Spojené státy americké Center Valley Rumunsko Bucharest Allentown  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
DeSales University

... [+]

Naučíte se hovořit jazykem podnikání, spravovat finanční výkazy, tabulky a databáze a navigovat na webu. Budete spolupracovat s více než 600 středními a vyššími manažery, lékaři, právníky, vedoucími projektů, inženýry, konzultanty, podnikateli, zdravotními sestrami a dalšími zdravotníky.

[-]
Spojené státy americké Allentown Center Valley Rumunsko Bucharest  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Management Center Innsbruck

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Ev ... [+]

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Evropě? Pokud ano, můžete zvážit novou online MBA pro nemocniční a zdravotní péči , kterou společně nabízejí vysoce kvalifikované Management Center Innsbruck (MCI), prestižní Univerzita Karlova a dynamický Advance Institute v Praze.

Program MBA nabízí MCI Management Center Innsbruck ve spolupráci s Ústavem ekonomických studií Univerzity Karlovy a Inštitútem pro řízení zdravotní péče Advance v Praze. Zaměřuje se na zdravotnické systémy ve střední Evropě a slouží jako multidisciplinární základ se specializací buď ve zdravotnictví nebo v nemocničním managementu.... [-]

Rakousko Innsbruck
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Toto úspěšné školení vedoucích pracovníků v oblasti zdraví spojí podnikové know-how, sociální dovednosti a právní znalosti ... [+]

Profesionální management zdravotní péče

Tato úspěšná odborná příprava pro vedoucí pracovníky ve zdravotnictví spojuje podnikové know-how, sociální dovednosti, právní znalosti a hluboké znalosti vnitrostátních a mezinárodních systémů zdravotní péče.

Zůstáváte ve své profesi Profesionální MBA zdravotní péče je speciálně přizpůsobena potřebám odborníků: Modulární struktura umožňuje účastníkům dokončit náročné vzdělání vedle svého profesního života.

Akreditace

AACSBEQUISAMBAFIBAA

cílové skupiny

Aktivní a budoucí vůdci organizací ve zdravotnictvípriority

Business Core: Management: TeorieEkonomika zdravízdravotnictvíŘízení: sociální dimenzePrávní základInterdisciplinární výuka projektů... [-]
Rakousko Launceston
Kontaktuj školu
Němec
Kombinované
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině