Filter
Kombinované
Typ studia: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master in Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který obvykle vyžaduje absolvování bakalářského titulu z akreditační instituce. V některých případech však školy přijmou rozsáhlé pracovní zkušenosti namísto vysokoškolského studia. MBA poskytuje dobře pochopené znalosti o podnikatelském světě a manažerských postupech.

Co je MBA na částečný úvazek ve vedení? Existuje mnoho kvalit, které činí dobrého manažera, ale vedení je možná nejdůležitější. MBA v leadershipu učí studenty nejenom pochopit příležitosti a příležitosti z podnikatelského světa, učí, jak být úspěšným manažerem, vedoucím svého týmu způsobem, který vede k maximální efektivitě a produktivitě. Vedle kurzů v oblasti řízení a vedení, kurzy mohou zahrnovat marketing, obchodní etiku, finance, účetnictví, ekonomiku, obchodní strategii a provoz.

Být úspěšným vůdcem je jednou z nejcennějších dovedností, které máte nejen v pracovním prostředí, ale ve všech aspektech života. Schopnost vést, spolu se silnými komunikačními dovednostmi a chápáním obchodní činnosti, pomáhá ukázat potenciálním zaměstnavatelům, že absolventi MBA v programu Leadership mají to, co je potřeba k úspěchu.

Vzhledem k tomu, že náklady se mohou značně lišit od školy až po školu, je důležité, abyste si vybrali několik možností před výběrem programu MBA. Chcete-li získat přesnou představu o výuce a poplatcích pro konkrétní instituci, je nejlepší kontaktovat přijímací oddělení přímo.

MBA v programu Leadership je atraktivní pro budoucí studenty, protože nabízí možnost vstoupit do role manažerské úrovni na promoci. Profesionálové mohou pracovat jako manažery pro rozvoj podnikání, komunikační manažery, finanční manažery nebo provozní manažery. Někteří dokonce rozhodnou stát se podnikateli a otevřít vlastní podnik. Absolventi mohou pracovat v řadě průmyslových odvětví, takže možnosti práce jsou obvykle bohaté.

Studium MBA na částečný úvazek umožňuje vědcům svobodu kombinovat své studium s dalšími profesními nebo osobními závazky. Mnoho škol nabízí MBA v online vedení, což dává účastníkům programu ještě větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Vedení

Tiffin University

Program centra na těch vlastností, které vyvíjejí a podporují vedení. V rámci vedení, program zdůrazňuje, že rozhodování a manažerských dovedností. ... [+]

Tiffin University MBA: Umístění vám za opravdové výsledky & skutečný úspěch

T on Tiffin University Master of Business Administration (MBA) studijní program se vyznačuje zaměřením na rozvoj kompetencí v oblasti komunikačních dovedností, vedení a týmové práce, informační technologie a řešení problémů. Význačný fakulty vede bohatý a různorodý studentský sbor přes aktuálních otázek v oblasti řízení a pro technologii-řízený globální pracoviště třetího tisíciletí.

Vedení Koncentrace: "tak skutečný jak se dostane"

T on Vedení Koncentrace je určen pro profesionální pracovní činných v celé řadě profesí, včetně školství, zdravotnictví, sociálních služeb, kostel, vláda, vymáhání práva a obchod. Program centra na těch vlastností, které vyvíjejí a podporují vedení. V rámci vedení, program zdůrazňuje, že rozhodování a manažerských dovedností.... [-]

Spojené státy americké Tiffin
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Grand Canyon University

Rozvíjet důvěru a rozhodnost výkonného vůdce. V magisterském studijním programu Master of Business Administration (MBA) se seznámíte s principy řízení a budování vašeho p ... [+]

Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Získejte svůj magisterský titul v oblasti vedení Rozvíjet důvěru a rozhodnost výkonného vůdce. V magisterském studijním programu Master of Business Administration (MBA) se seznámíte s principy řízení a budování vašeho podnikání, zatímco důraz na vedoucí postavení vás připravuje k vedení vašeho týmu. V tomto programu, který nabízí Colangelo College of Business, získáte dovednosti a rysy, které vám pomohou eticky řídit efektivní změny, produkce a růst.

Tento MBA v programu vedení zahrnuje řadu témat relevantních pro společnosti 21. století. Přečtěte si základy podnikání, včetně finančních, účetních, ekonomických a kvantitativních studií, kromě řízení operací. V malých dynamických učebních prostředích hodnotíte oddělení funkcí z manažerského postoje a diskutujete o inovačních strategiích s odbornou fakultou a profesionály s různorodým zázemím a perspektivami. Závěrečná práce vás provede nejlepšími postupy, které vám pomohou manévrovat ve vývoji, růstu a změně ve vaší organizaci.... [-]

Spojené státy americké Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině