Filter
Kombinované
Typ studia: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA je obvykle mezinárodně uznávaným studijním oborem, který se zaměřuje na jednu nebo více oblastí podnikového managementu. Většina škol požaduje, abyste měli zkušenosti s podnikáním před tím, než požádáte o tento program.

Možná se stále divíte, co je MBA na částečný úvazek v projektovém řízení? V rámci každé obchodní struktury existují projekty, které musí být dokončeny včas a v rámci daného rozpočtu. Aby bylo možné tyto potřeby uspokojit, vyžaduje většina programů základní výběr kurzů, včetně strategií řízení a financí. V rámci konkrétních školních programů se můžete zaměřit na finanční výkaznictví a nástroje spojené s tímto úkolem nebo na význam etiky a sociální odpovědnosti.

Dokončení vyššího stupně často vyžaduje organizaci a řízení času, dvě dovednosti, které můžete očekávat při studiu MBA. Tyto dovednosti se vztahují také na váš každodenní život a mohou být efektivnější. Další dovednost, kterou získáte, je znalost pokročilých počítačových programů, které vám mohou pomoci využít jiné nekomerční programy pro soukromé účely.

Náklady na MBA na částečný úvazek do značné míry závisí na tom, kde budete studovat. Některé položky, které je třeba vzít v úvahu při tvorbě rozpočtu, zahrnují registrační poplatky, náklady na knihy, ubytování a stravu. Práce na tomto stupni částečného pracovního úvazku často znamená, že tyto náklady můžete prodloužit po delší časové období, což může usnadnit vaše rozpočtování.

S MBA v řízení projektů můžete hledat řadu pozic v rámci standardní obchodní struktury. Projektový manažer, projektový analytik a provozní ředitel jsou jen některé z titulů, o které můžete požádat. Zásady v tomto studijním programu lze také aplikovat na řízení projektů v rámci neziskových organizací, škol a lékařských ústavů. Pokud jste se zaměřili na etiku řízení podniku, pak můžete hledat práci v právním světě jako manažer smlouvy a jednání, správce portfolia a další.

MBA programy v řízení projektů lze nalézt po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

4 Výsledky v Projektový management

Hanyang University School of Business

... [+]

4. Požadavky na absolvování: 45 kreditů (15 semestrálních kurzů)

5. Délka studia: 2 roky (4 semestry)

[-]
Jižní Korea Seoul
Březen 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
DeSales University

Možnost sítě se stovkami dalších profesionálů Struktura programu ... [+]

Možnost sítě se stovkami dalších profesionálů

Struktura programu

[-]
Spojené státy americké Center Valley Rumunsko Bucharest Allentown  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Grand Canyon University

Připravte se na certifikaci vašeho projektového managementu (PMI) ® S Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University (GCU) s důrazem na řízení projektů m ... [+]

Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Připravte se na certifikaci vašeho projektového managementu (PMI) ® S Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University (GCU) s důrazem na řízení projektů můžete posílit svou kompetenci v efektivních obchodních praktikách. Tento studijní program pro řízení projektů, který nabízí Colangelo College of Business, zahrnuje výzkumné strategie založené na podnikání, které podporují vaše dovednosti v tradičním a agilním řízení projektů. Kurzy, které vás připraví na funkční řízení, jsou logicky zakotveny v celém vašem programu, aby podpořily váš rozvoj do správného projektového manažera.... [-]

Spojené státy americké Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Více
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Profesionální řízení projektů MBA poskytuje vedoucím pracovníkům nejnovější nástroje a klíčové znalosti pro optimalizaci jejich projektového řízení - od zahájení až po ús ... [+]

Profesionální řízení projektů MBA poskytuje vedoucím pracovníkům nejnovější nástroje a klíčové znalosti pro optimalizaci jejich projektového řízení - od zahájení až po úspěšné ukončení. Od projektové kalkulace a organizačního návrhu až po řízení rizik a diskontinuity projektů odborná fakulta sdílí hluboké poznatky, testuje metodiky a pomáhá rozvíjet vyleštěné sociální dovednosti, které projektoví a procesní manažeři potřebují k dosažení kvalitních a udržitelných výsledků a vedou týmy k úspěchu.

Teorie

Navržený specializací, který je navržen na základě specifických požadavků vedoucích pracovníků, je kladen zvláštní důraz na uplatňování teoretických konceptů a metod reálných situací, se kterými se setkávají studenti v jejich každodenní profesní praxi, a na praktické projektové práce.... [-]

Rakousko Launceston
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině