Filter
Kombinované
Asie Typ studia: Všechny

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.

Odvětví cestovního ruchu je i nadále růst, který dává růst kvalifikovaných profesionálů cestovního ruchu. Dělat MBA v cestovním ruchu, studenti získají znalosti o podnikání v cestovním ruchu se správou pro cestovní ruch. Studenti MBA v oblasti cestovního ruchu nejen získat solidní základ cestovního ruchu, ale také získat strategické, analytické a tvorby politik dovednosti nezbytné pro řízení cestovního ruchu efektivně.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Turismus a pohostinnost, Asie

Dhurakij Pundit University's International College

Program byl určen pro profesionály, kteří se chtějí stát zkušení vůdci v rychle rostoucích oblasti pohostinství a cestovním ruchu. Studenti budou mít k dispozici ve své t ... [+]

Master of Business Administration koncentrace v cestovním ruchu Management (TM) V současné době přijímání žádostí o semestru 1/2013. Stipendia jsou k dispozici. Program byl určen pro profesionály, kteří se chtějí stát zkušení vůdci v rychle rostoucích oblasti pohostinství a cestovním ruchu. Studenti budou mít k dispozici ve své třídě učení a praktické školení, aby posílila své znalosti a dovednosti. Učitelé a hostující profesoři programu jsou top-vrubem odborníků v oblasti. Absolventi programu budou mít solidní průpravu jakož i potřebné dovednosti potřebné v odvětví cestovního ruchu.

 Studenti v tomto programu budou: 

 Přečtěte si pozorně od world-class hostujících profesorů a známých lékařů. Získejte unikátní kombinaci dovedností v řízení podnikových informací. Zvýšit úroveň profesionality dovednosti pro střední a vyšší manažerské pozice úroveň v soukromém i veřejném sektoru cestovního ruchu. ... [-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Kombinované
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině