MBASTUDIES.CZ

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Profesionálové ve správě zdravotnictví hrají důležitou roli při udržování zdraví ve společnosti. Studenti se mohou naučit o systémech zdravotní péče jako celku ao způsobech, jak zlepšit efektivitu a péči o pacienty. Obvykle rozvíjejí dovednosti v oblasti finančního řízení, rozhodování a statistické a ekonomické analýzy, které jim pomohou stát se lepšími vůdci.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

1 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Severní Amerika Filter

Zdravotní péče MBA

Simmons College, Simmons School of Management
Kampus Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Boston

Vyniknout v dnešním konkurenčním trhu zdravotní péče, budete potřebovat speciální pokročilého stupně. Možná, že jste považován za magisterský program v oboru zdravotní správy, nebo dokonce tradiční MBA s koncentrací zdravotní péče. Ale