Filter
Kombinované
Libanon Typ studia: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Libanon.

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Libanon, oficiálně Libanonská republika, je země ve východní Středomoří. To je ohraničené Sýrie na severu a východě a Izraelem na jih.

Univerzity pro titul bakaláře Libanon. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Libanon zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

American University Of Technology

MBA pro program Executives je určena pro non-akademické jedinců, kteří získali odborné dovednosti a ochotných podporovat jejich zkušenosti s vědeckým založené na přístupu ... [+]

Posláním programu Graduate se skládá ze překlenutí propasti mezi akademickou obcí a na trhu prostřednictvím integrace trhu úkoly do svého programu; citlivost jeho osnov na vznikající potřeby místních a regionálních trhů, které poskytují na trhu s celkovými řešeními prostřednictvím aplikace orientované vzdělávání, odborného vzdělávání vedoucích pracovníků, konzultačních a výzkumu. Několik absolvovat programy byly vyvinuty s cílem pokrýt širokou oblast soustředění a potřebám.

The Program MBA je inovativní, na trhu-řízený program, jehož účelem je rozvíjet vůdce, kteří budou vytvářet hodnotu pro sebe a své organizace v době neustálého změn. Jedná se o zámek krok, 39 hodin úvěru, který je plně akreditované Ministerstvem vysokého školství. Do níž byli zařazeni studenti budou mít strategické dovednosti a vizi nezbytné pro dosažení organizačních a osobních cílů. ... [-]

Libanon Libanon online
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině