Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Jižní Korea

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně. Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master… Čtěte více

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Instituce vysokoškolského vzdělávání včetně pravidelných čtyřletých vysokých škol a univerzit. Vzdělávání je brát velmi vážně v Jižní Koreji, a země je domovem několika univerzit světové úrovně, z nichž mnohé mají výměnné dohody s různými zahraničními univerzitami, a jsou dobrý způsob, jak pro cizince, vyzkoušet si život v zemi.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Jižní Korea, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Méně

Korea University Business School
Seoul , South Korea + 2 Více

Maximálně 9 kreditů může být upuštěno, když byly učiněny rovnocenné kurzy během vysokoškolského studia a schváleny přidruženým děkanem.

Maximálně 9 kreditů může být upuštěno, když byly učiněny rovnocenné kurzy během vysokoškolského studia a schváleny přidruženým děkanem. -
Kombinované MBA
Kombinované
2 roky
Angličtina
Březen 2020
Campus forma
 

Hanyang University School of Business
Seoul , South Korea

Požadavky na absolvování: 45 kreditů (15 semestrálních kurzů) 5. Délka studia: 2 roky (4 semestry)

Požadavky na absolvování: 45 kreditů (15 semestrálních kurzů) 5. Délka studia: 2 roky (4 semestry) -
Kombinované MBA
Kombinované
2 roky
Angličtina
Březen 2020
Campus forma