MBASTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Healthcare Management, Rakousko Filter

MBA ve zdravotnictví a management nemocnic

Management Center Innsbruck
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 let Říjen 2019 Rakousko Innsbruck

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Evropě? Pokud ano, můžete zvážit novou online MBA pro nemocniční a zdravotní péči, kterou společně nabízejí vysoce kvalifikované Management Center Innsbruck (MCI), prestižní Univerzita Karlova a dynamický Advance Institute v Praze.

Profesionální management zdravotní péče (v německém jazyce)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Kampus Kombinované 24 měsíců Říjen 2019 Rakousko Launceston

Toto úspěšné školení vedoucích pracovníků v oblasti zdraví spojí podnikové know-how, sociální dovednosti a právní znalosti