MBASTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Aix-en-Provence

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Aix-en-Provence. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Aix-en-Provence. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Aix-en-Provence a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Aix-en-Provence a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Aix-en-Provence přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Euro mba

L’Institut d’Administration des Entreprises d'Aix-en-Provence
Francie, Aix-en-Provence
Kombinované MBA
Leden 2020
<
Online & Campus forma
<
Kombinované
<
2 roky
01 Nov 2015
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

EuroMBA je vzdělávací konsorcium, které spojuje silné šesti renomovaných evropských obchodních škol a vysokých škol. EuroMBA kurikulum se zaměřuje na potřeby moderního manažer ...

Čtěte více