Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Aix-en-Provence

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách. MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti m… Čtěte více

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Aix-en-Provence. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Aix-en-Provence. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Aix-en-Provence a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Aix-en-Provence a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Aix-en-Provence přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
L’Institut d’Administration des Entreprises d'Aix-en-Provence
Aix-en-Provence , France

EuroMBA je vzdělávací konsorcium, které spojuje silné šesti renomovaných evropských obchodních škol a vysokých škol. EuroMBA kurikulum se zaměřuje na potřeby moderního manažer ... +

EuroMBA je vzdělávací konsorcium, které spojuje silné šesti renomovaných evropských obchodních škol a vysokých škol. EuroMBA kurikulum se zaměřuje na potřeby moderního manažera, pokrývající všechny základní kurzy, od corporate finance na řízení změn. Na vrcholu se, že je EuroMBA poskytuje řadu vůdčích schopností. -
Kombinované MBA
Online & Campus forma
Kombinované
2 roky
Angličtina
Leden 2020
01 Nov 2015
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma