MBASTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Program MBA na částečný úvazek může být dokonalým řešením, které pomáhá zaměstnaným profesionálům vystupovat ve své kariéře a poskytuje důležité dovednosti pro dnešní pracoviště. Tyto pokročilé studijní programy často zahrnují kurzy související s obchodními dovednostmi s méně intenzivním rozvrhem než programy na plný úvazek, čímž se lépe umožní rovnováha mezi školou a prací.

Potenciální studenti se mohou zajímat právě o to, co je MBA na částečný úvazek ve financích? MBA na částečný úvazek v oblasti financí je obvykle pokročilý obchodní stupeň v oblasti financí. Kurzy často zahrnují základní obchodní školení v předmětech, jako je ekonomika, marketing, účetnictví a statistiky, spolu s finančními, bankovními a investičními tématy, jako jsou futures a opce a bankrot. Programy mohou klást větší důraz na podnikání nebo finance nebo rovnoměrné vyvážení obou příbuzných oblastí.

Absolventi s MBA na částečný úvazek v oblasti financí často rozvíjejí řadu užitečných dovedností včetně metod řízení. Znalosti v oblasti finančního řízení a analýzy mohou být užitečné v mnoha zaměstnáních.

Ne všechny programy MBA na částečný úvazek stojí stejnou částku. Náklady se mohou lišit v závislosti na různých faktorech, včetně konkrétní vysoké školy nebo univerzity, stejně jako na délku studia. Výzkumné náklady na program a zvážení finančních zdrojů mohou pomoci budoucím studentům učinit správné rozhodnutí.

MBA na částečný úvazek v oblasti financí obvykle připravuje absolventy na kariéru v mnoha oblastech. Absolventi mohou být dobře připraveni na role jako obchodní nebo investiční bankéř, finanční ředitel, finanční analytik a finanční ředitel. Kromě finančně zaměřené kariéry, dovednosti a zkušenosti získané s part-time MBA ve financích mohou připravit absolventy na pozicích včetně správce, majitel firmy a generální ředitel.

Programy na částečný úvazek pro získání MBA jsou často k dispozici u institucí po celém světě. Online programy mohou být k dispozici kromě tradičních programů umístěných v areálu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Finance Filter

Program FMBA na částečný úvazek (finance MBA)

Fudan University
Kombinované MBA
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
2 roky
čínština
Kampus

FISF Finance MBA určený pro vášnivé, talentované mladé talenty, inspiruje budoucí lídry v oblasti financí. Zavázali jsme se vštípit našim studentům špičkové finanční znalosti ...

Čtěte více

Profesionální MBA Finance

WU Executive Academy
Kombinované MBA
Říj 2021
<
Kombinované studium
<
20 měsíce
30 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Profesionální MBA Finance je špičkový program, který poskytuje teoretické znalosti, analytické know-how a praktické nástroje řízení, které umožňují manažerům uspět v dynamické ...

Čtěte více

MBA v oblasti financí

Azerbaijan State University of Economics
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Diplom Finanční kurzy

Čtěte více

Mba s finanční koncentrací

DeSales University
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Kromě rozvoje pochopení sofistikované povahy a vzájemné vztahy mezi základními funkčními oblastmi podnikání, MBA program bude zdůrazňovat rozvoj výkonných dovedností. ...

Čtěte více