close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Po absolvování bakalářského studijního programu hodlají mnozí studenti absolvovat magisterský titul. Přihlašování do programu MBA na částečný úvazek může být dobrou volbou pro studenty, kteří chtějí vyvážit své vzdělání s pracovními a rodinnými příslušníky a získávat odborné znalosti ve své zvolené kariéře. Co je MBA na částečný úvazek v administr… Čtěte více

Po absolvování bakalářského studijního programu hodlají mnozí studenti absolvovat magisterský titul. Přihlašování do programu MBA na částečný úvazek může být dobrou volbou pro studenty, kteří chtějí vyvážit své vzdělání s pracovními a rodinnými příslušníky a získávat odborné znalosti ve své zvolené kariéře.

Co je MBA na částečný úvazek v administrativních studiích? Tento typ programu obvykle poskytuje studentům hlubší znalosti o všech oblastech podnikatelského průmyslu, od financí až po management. Kurzy obvykle zahrnují témata jako obchodní strategie, marketingové techniky a teorie řízení. Prostřednictvím případových studií, týmových projektů a prezentací se studenti obvykle naučí, jak implementovat složité obchodní strategie, které jim pomohou uspět.

Zatímco jsou zapsáni do programu MBA na částečný úvazek, studenti obvykle kultivují několik klíčových kompetencí, které jim mohou pomoci uspět v profesionálním i osobním úsilí. Organizační dovednosti jsou obvykle užitečné ve všech oblastech života, zatímco analytické myšlení a dovednosti v oblasti vedení by mohly pomáhat studentovi vyniknout v oblasti zaměstnání, což by mohlo vést k nárůstu platů a pokroku v zaměstnání v budoucnu.

Vzhledem k tomu, že univerzity nabízejí různé programy a mají různé školné, neexistuje stanovená cena za titul MBA na částečný úvazek. Chcete-li zjistit, kolik stojí určitý program, je nejlepším nápadem kontaktovat školy, které vás zajímají, přímo.

Zvláštní znalosti, které poskytuje MBA na částečný úvazek v administrativních studiích, mohou studenty kvalifikovat pro téměř jakoukoli práci související s podnikáním. Ti, kteří dávají přednost tomu, aby se na sebe starali, někdy začínají své vlastní společnosti a stávají se CEOS. Jiní dávají přednost práci jako obchodní manažeři. Někteří najdou práci jako správci odměňování nebo analytici dat a jiní si vybírají více kreativních pracovních míst jako ředitelé reklamy nebo marketingoví manažeři. Mohou být také k dispozici práce jako projektoví manažeři nebo studenti se mohou stát obchodními analytiky.

Programy MBA na částečný úvazek mohou být nabízeny buď online nebo na akademické půdě, aby poskytly studentům větší flexibilitu. Univerzity na celém světě uznávají potřebu poskytovat studentům vzdáleného přístupu k vysokoškolskému vzdělávání a nabízet více online kurzů než kdykoli předtím. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Steinbeis Universität Berlin - Institute Corporate Responsibility Management
Berlín , Německo

Double Studijní program: MA v odpovědné řízení v kombinaci s MBA

Double Studijní program: MA v odpovědné řízení v kombinaci s MBA -
MA Kombinované MBA
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory