$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master in Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který obvykle vyžaduje absolvování bakalářského titulu z akreditační instituce. V některých případech však školy přijmou rozsáhlé pracovní zkušenosti namísto vysokoškolského studia. MBA poskytuje dobře pochopené znalosti o podnikatelském světě a manažerských postupech. Co je MBA na částečný úvaze… Čtěte více

Master in Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který obvykle vyžaduje absolvování bakalářského titulu z akreditační instituce. V některých případech však školy přijmou rozsáhlé pracovní zkušenosti namísto vysokoškolského studia. MBA poskytuje dobře pochopené znalosti o podnikatelském světě a manažerských postupech.

Co je MBA na částečný úvazek ve vedení? Existuje mnoho kvalit, které činí dobrého manažera, ale vedení je možná nejdůležitější. MBA v leadershipu učí studenty nejenom pochopit příležitosti a příležitosti z podnikatelského světa, učí, jak být úspěšným manažerem, vedoucím svého týmu způsobem, který vede k maximální efektivitě a produktivitě. Vedle kurzů v oblasti řízení a vedení, kurzy mohou zahrnovat marketing, obchodní etiku, finance, účetnictví, ekonomiku, obchodní strategii a provoz.

Být úspěšným vůdcem je jednou z nejcennějších dovedností, které máte nejen v pracovním prostředí, ale ve všech aspektech života. Schopnost vést, spolu se silnými komunikačními dovednostmi a chápáním obchodní činnosti, pomáhá ukázat potenciálním zaměstnavatelům, že absolventi MBA v programu Leadership mají to, co je potřeba k úspěchu.

Vzhledem k tomu, že náklady se mohou značně lišit od školy až po školu, je důležité, abyste si vybrali několik možností před výběrem programu MBA. Chcete-li získat přesnou představu o výuce a poplatcích pro konkrétní instituci, je nejlepší kontaktovat přijímací oddělení přímo.

MBA v programu Leadership je atraktivní pro budoucí studenty, protože nabízí možnost vstoupit do role manažerské úrovni na promoci. Profesionálové mohou pracovat jako manažery pro rozvoj podnikání, komunikační manažery, finanční manažery nebo provozní manažery. Někteří dokonce rozhodnou stát se podnikateli a otevřít vlastní podnik. Absolventi mohou pracovat v řadě průmyslových odvětví, takže možnosti práce jsou obvykle bohaté.

Studium MBA na částečný úvazek umožňuje vědcům svobodu kombinovat své studium s dalšími profesními nebo osobními závazky. Mnoho škol nabízí MBA v online vedení, což dává účastníkům programu ještě větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Cracow School of Business at Cracow University of Economics
Kraków, Polsko

Mezinárodní program MBA - Evropský multikulturní integrovaný manažerský program je specializovaný manažerský program určený speciálně pro manažery pracující v mezinárodním pro ... +

Mezinárodní program MBA - Evropský multikulturní integrovaný manažerský program je specializovaný manažerský program určený speciálně pro manažery pracující v mezinárodním prostředí. Mezinárodní program MBA funguje ve spolupráci se St. Gallen Business School (Švýcarsko). Cílem programu je poskytnout znalosti vedoucí k neustálému rozvoji manažerských dovedností v neustále se měnícím mezinárodním prostředí prostřednictvím získávání konceptů globálního řízení, investic a financí, controllingu, řízení změn, vedení a multikulturního řízení týmů, jakož i globální organizace. -
Kombinované MBA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 
Tiffin University
Tiffin, Spojené státy americké

Program centra na těch vlastností, které vyvíjejí a podporují vedení. V rámci vedení, program zdůrazňuje, že rozhodování a manažerských dovedností.

Program centra na těch vlastností, které vyvíjejí a podporují vedení. V rámci vedení, program zdůrazňuje, že rozhodování a manažerských dovedností. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma