close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Hubei

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi.… Čtěte více

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Hubei. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Hubei. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Hubei a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Hubei a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Hubei přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Zhongnan University of Economics and Law - MBA School
Wu-chan, Čína +1 Více

To je na částečný úvazek tříletý program, určený pro čínských i zahraničních studentů. Všechny kurzy jsou vyučovány v čínštině.

To je na částečný úvazek tříletý program, určený pro čínských i zahraničních studentů. Všechny kurzy jsou vyučovány v čínštině. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory