close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Guangzhou

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě … Čtěte více

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Guangzhou. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Guangzhou. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Guangzhou a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Guangzhou a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Guangzhou přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
中山大学管理学院
Guangzhou, Čína

Náš program IMBA má podporovat podnikatele s globální strategickou vizí a manažerskými talenty, kteří se přizpůsobí globální konkurenci.

Náš program IMBA má podporovat podnikatele s globální strategickou vizí a manažerskými talenty, kteří se přizpůsobí globální konkurenci. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory