close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Guangdong

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato z… Čtěte více

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Guangdong. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Guangdong. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Guangdong a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Guangdong a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Guangdong přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
中山大学管理学院
Guangzhou, Čína

Náš program IMBA má podporovat podnikatele s globální strategickou vizí a manažerskými talenty, kteří se přizpůsobí globální konkurenci.

Náš program IMBA má podporovat podnikatele s globální strategickou vizí a manažerskými talenty, kteří se přizpůsobí globální konkurenci. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory