Část Časové programy

Na částečný úvazek Masters of Business Administration a Část výkonným Masters of Business Administration jsou absolventské hodnosti udělené obchodních škol organizovaných kolem pružného harmonogramu.

Dokončení na částečný úvazek MBA nebo částečný úvazek EMBA může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Pro studenty a profesionály se zájmem o vedení, podnikání, managementu, marketingu, komunikace, ekonomiky a financí, na částečný úvazek MBA nebo částečný úvazek EMBA může vést k manažerských pracovních míst příležitosti a lepší profesní vyhlídky.

Mnoho univerzit po celém světě nabízejí na částečný úvazek MBA a EMBA programy. Je běžné, že studenti se kurzů, jako jsou finance, analýzy nákladů, vedení, organizační chování, technologie a řízení provozu, marketingu, atd.

Množství různých částečný úvazek MBA a EMBA programy mohou být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších částečný úvazek MBA a EMBA programy jsou uvedeny níže.

Nově přidaná kombinovaná MBA studia

Toulouse Business School

Letecký a kosmický průmysl

Říjen 16, 2018
Aerospace MBA poskytuje vzdělání světové úrovně efektivně a pohodlně pro zkušené manažery, kteří chtějí rozvíjet své mezinárodní manažerské kompetence a vedoucí postavení v oboru letectví.

The Abu Dhabi School of Management

Master of Business Administration

Říjen 12, 2018
Program ADSM MBA se zaměřuje na podnikání a inovace je dodáván ve spolupráci s Imperial College Business School, jednou z nejvýznamnějších světových obchodních škol. Vytváří strategické vůdce hledající řešení globálních problémů s místními a mezinárodními zkušenostmi. Naše MBA je jednou z nejuznávanějších v oblasti Spojených arabských emirátů a GCC. Ať … [+]už pracujete pro velkou organizaci nebo přemýšlíte o založení vlastního podnikání, ADSM MBA rozvíjí inovace a podnikání, které vám pomohou řídit nové příležitosti a čelit globálním výzvám. [-]

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Obecná MBA

Říjen 10, 2018
Program Obecné MBA je určen studentům nebo zaměstnancům, kteří chtějí zvýšit a vyzdvihnout svou kariéru. Je nastaven tak, aby přemístil stávající kariéru dopředu se získanými znalostmi a dovednostmi.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou Part Time Business Studies?

Programy Part Time Business Studies jsou volbou pro ty, kteří chtějí získat akademické a odborné kvalifikace spojené s obchodními studií Udělen bez nutnosti vázat se na plný úvazek studijní plán. Obchodní studijní programy se pohybují od vysokoškolák absolvent a postgraduální tituly. Part Time Business studijní programy, jako je například částečný úvazek MBA a EMEA stupňů, sloučit finance, marketing, účetnictví, finance a organizační studie chování.

Jaké jsou výhody užívání na částečný úvazek titul v podnikání?
Part Time oboru podnikání může poskytnout rozhodující odbornou kvalifikaci pro čerstvé absolventy nebo profesionály, se spoustou zkušeností. Part time MBA a EMBA Part Time stupňů byly ukazují výrazně zvýšit šance na titul-držitelů, že budou považovány za podporu. Part Time tituly v podnikání jsou také skvělý způsob, jak pro podnikatele získat cenné akademickou kvalifikaci, zatímco získávání pracovních zkušeností. Užívání obchodní stupeň na částečný úvazek znamená, že nebudete muset obětovat další důležité závazky a povinnosti, aby se prostor pro studium.

Co studovat na částečný úvazek v oboru podnikání?
Tam je na částečný úvazek titul k dispozici pro téměř všechny oblasti podnikání, odvětví nebo zaměření programu. Špičkových obchodních škol po celém nabídky světě podnikání na částečný úvazek stupňů, Part Time EMBA a Kombinované MBA programy v • Marketing • Prodej • E-Business • Statistiky • Udržitelný rozvoj • Mezinárodní obchod • management • vedení • Public Relations • Komunikace • Lidské zdroje • Finance • Inovace • Bankovnictví • účetnictví • Reklama • a další

Kolik to stojí, aby se vysokoškolské vzdělání v oboru podnikání?
Náklady na školné a poplatky spojené s přijetím titul v oboru Business na částečný úvazek se liší v závislosti na obchodní škole, umístění, typ programu, trvání a dalších faktorech. Někteří žadatelé mohou mít nárok na finanční pomoc z veřejných nebo soukromých organizací, nebo ze školy sám. Na částečný úvazek žadatelé obchodní studia programu mohou požádat o konkrétní informace přímo od školy přijímací oddělení prostřednictvím této webové stránky.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že s Part Time Business míry?
Studie ukazují, že absolventi z podnikání na částečný úvazek programu mají vyšší šance na získání žádoucí práci v obchodě, nebo že jim bude nabídnuto povýšení. Part Time EMBA nebo MBA absolventi jsou úspěšní v získání vedoucí role v rámci organizace, než žalobce bez MBA. Ať už na částečný úvazek, plný úvazek nebo on-line, forma studia je málo k žádné vlivem na šance absolventa je na zlepšení kariéry po absolvování studia. Stupeň získal poté, co na částečný úvazek studie nese stejnou váhu a hodnotu jako jeden vydělal během prezenčního studia.

Jaké jsou požadavky na obchodní stupeň Part Time?
Mezi předpoklady pro podnikání na částečný úvazek míry závisí na povaze programu a jsou uvedeny na informačních stránkách programu. Vysokoškolák žadatelé obchodní program musí předložit své skóre na středních školách. Žadatelé, aby absolvent a postgraduální úrovni podnikání na částečný úvazek studijní programy musí získat minimální stupeň-bodový průměr v jejich vysokoškolském studiu, a může být také nutné, aby se absolvent školy přijímací zkoušky, jako GMAT nebo GRE.

Proč se Part Time Business míru Online?
Mnoho obchodních studenti se rozhodnou vzít na částečný úvazek obchodní stupeň Online, protože nabízí maximální flexibilitu plánování. Studium a zároveň pracovat, péče o rodinu nebo žijí daleko od areálu může být neskutečně náročné. Naštěstí univerzity v dnešní době nabízejí špičkové akreditované podnikání na částečný úvazek studijních programů on-line přes up-to-data e-learningových technologií.

Kde vzít na částečný úvazek Business míru?
Part Time Business studijní programy jsou nabízeny v akademických institucích po celém světě. Mnozí studenti používají své studijní období obchodní stupeň jako příležitost žít a pracovat v zahraničí. Dokonce i studenti, kteří se nemohou pohybovat v zahraničí mohou získat Business titul z top obchodní školy daleko prostřednictvím on-line studia. Tak si přečtěte více o podnikání na částečný úvazek studijních programů dnes!