Kent MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Zrychlete svou kariéru výběrem programu MBA akreditovaného Kent Business School a CMI.

Jako student Kent MBA jste vyzýváni, abyste přemýšleli o otázkách a řešeních společně s akademickými pracovníky, organizacemi a spolužáky. Kent MBA program staví na třech pilířích; Sledujte , vytvářet a cvičit . Kent MBA vám umožní porozumět organizacím a kontextu, v němž působí ( pozor ), pomáhat vám re-interpretovat tyto organizační rámce ( vytvářet ) a konsolidovat a aplikovat tyto získané znalosti do své vlastní organizace ( praxe ).

Kombinujeme přísnou teorii podnikání s příslušnou praktickou aplikací, která využívá:

 • Metoda vyučování založená na případových studiích
 • Evropská studijní cesta
 • Týden pro poradenství a vyjednávací dovednosti
 • Týden zahájení podnikání
 • Obchodní dovednosti
 • Obchodní simulace
 • 1 až 1 výkonné koučování
 • Host Speaker Series (ve spolupráci s různými organizacemi a kluby)

Během celého programu budete spolupracovat s organizacemi; malé, střední a velké, regionální až nadnárodní, testovat teorie okamžitě v reálných situacích. Budete se spojovat se strategickými myslitelkami s komerčními vjemy a globálními perspektivami. Připojení, která provedete během této doby, bude s vámi po celý život.

Naše MBA je založena na našem areálu v Canterbury. Je navržen tak, aby studenti na plný a částečný úvazek mohli společně studovat a učit se od sebe navzájem. Kurz spojuje tvůrčí mysli a zkušené manažery, kteří mají zájem dělat rozdíl. Naše intimní třída nabízí prostředí podporující diskusi a vytváření sítí vedené mezinárodně uznávanými vědci z celého světa a naší sítí úspěšných a inovativních odborníků.

Můžete rozvíjet podnikatelský výhled, mezinárodní perspektivu i závazek odpovědného řízení. Budete také těžit z celé řady zkušeností s přidanou hodnotou, jako jsou mistrovské kurzy a příležitosti k studiu jazyka.

Kent Business School spojila své síly s Chartered Management Institute (CMI), aby vám umožnila získat spolu s Kent MBA diplom CMI Level 7 v oblasti strategického managementu

MBA Briefings

MBA Briefings se konají pravidelně. Personalizujeme informace, které obdržíte o Kent MBA a jak to může mít vliv na vaši kariéru a skutečně váš život. Dáváme vám také rady ohledně získání "nákupu" od svého zaměstnavatele. Všechna zasedání se konají v Kent Business School v areálu Canterbury.

Máte-li zájem o účast na MBA Briefing, dejte nám vědět. Zobrazit data a zaregistrovat se.

Můžete také uspořádat osobní setkání s ředitelem programu MBA, profesorem Thanosem Papadopoulosem.

Informace o programu

Kent MBA může být studován v jednom roce studia na plný úvazek, nebo na částečný úvazek přes dva až tři roky. Jako student na částečný úvazek se připojíte ke stávajícím studentům na plný úvazek na týdenní programové moduly.

Struktura kurzu níže obsahuje ukázku modulů dostupných pro tento program.

Následující moduly jsou nabízeny našim současným studentům. Tento výčet je založen na současném učebním plánu a může se každoročně měnit v reakci na nový vývoj učebních osnov a inovace:

 • Vedení a změna
 • Společenská odpovědnost podniků a řízení udržitelnosti
 • Business Analytics
 • Dosažení inovací
 • Finanční analýza pro rozhodování
 • Globální strategické řízení
 • Obchodní dovednosti a osobní rozvoj
 • Strategické řízení lidí
 • Strategický marketing a komunikace
 • Podnikání
 • MBA Business Report

Posouzení

Program zahrnuje vyučovanou a projektovou složku. Vyučovaný program je hodnocen souborem úkolových úkolů po celý rok, stejně jako on-line testy, hodnocení příspěvků k diskusím, prezentace a skupinová práce.

Vstupní požadavky

Studenti, kteří chtějí žádat o vyšší stupeň, by měli mít kvalitní titul z Velké Británie (minimum 2: 2) nebo odpovídající mezinárodní uznávaná kvalifikace. Výjimky budou brány v úvahu u vedoucích pracovníků s více než desetiletou řídící pracovní praxí.

Studenti musí mít minimálně tři roky plné postgraduální manažerské pracovní zkušenosti, které mohou pocházet z soukromého, veřejného nebo třetího sektoru.

Individuální rozhovor s programovým ředitelem bude součástí výběrového řízení.

Všichni žadatelé jsou posuzováni individuálně a při zvažování žádostí budou vzaty v úvahu i další kvalifikace a odborná kvalifikace a zkušenosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Čtěte více

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Méně

Akreditace