Johnson Cornell Tech MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Vedená průmyslem, strukturovaná studiem - získáte technicky zaměřený MBA v NYC.


Program MBA Johnson Cornell Tech připravuje studenty na profesní úspěch v digitální ekonomice. MBA určená k transformaci technicky zaměřených jednotlivců na vedoucí pracovníky a podnikatele, tento jednoroční program představuje kombinaci sítí, průmyslu a zkušenostního učení.


Co dělá Johnson Cornell Tech MBA odlišné?

Hands-on zkušenosti s interdisciplinárním propojením. MBA pracují s inženýrskými, právními a počítačovými vědními studenty, aby vytvořili vizionářské myšlenky založené na významných potřebách.

Tento program MBA je o skutečných zkušenostech v myšlení a tvorbě. Kromě dokončení základních kurzů základních kurzů MBA budete pracovat na víceúčelových týmech ve Studiu, abyste vyvinuli technologická řešení pro skutečné firemní výzvy.


Kurikulum a akademici

Johnson Cornell Tech MBA curriculum začíná během letního semestru na Cornell University v Ithaca, New York, kampus. Dokončíte své základní kurzy během 10 týdnů se studenty v Johnson je jeden rok, Ithaca-založený program MBA. Témata se pohybují od finančního účetnictví až po marketing a rozvoj vedení. Zbytek programu, dva semestry, je dodáván na Cornell Tech na Rooseveltově ostrově v New Yorku.

Moduly specifické pro MBA jsou kombinovány se společnými vzdělávacími programy mezi ostatními studenty postgraduálního studia na Cornell Tech. Ruční komponenty programu jsou spuštěny například ve Studiích: Product Studio, Startup Studio a Product Management. Vaše interdisciplinární skupina bude mít nápady na produkt od koncepce, přes vývoj a spuštění, přičemž bezproblémově integruje obchodní a technologické principy. Můžete se také rozhodnout, že budete během jarního semestru dokončit intenzitu v fintech nebo digitálním marketingu.


Studentské zkušenosti

Cornell Tech se nachází mezi expandujícím technologickým sektorem v New Yorku. Jeho blízkost ke startupům a zavedeným společnostem a organizacím vám poskytuje stále příležitost spojit se s vedoucími pracovníky v oboru a manažery najímání. Chcete-li se dozvědět více o tech profesionálních kariérách, Cornell Tech hostí týdenní konverzace ve studiu, přináší řečníkům mluvit o jejich cestách a zkušenostech. V průběhu celého roku a vzhledem k průmyslově působivému designu programu budete pracovat na vývoji svých sítí, jak plánujete pro svůj další kariérní krok.


Datum zahájení: květen 2020
Doba trvání: 1 rok, na plný úvazek
Cena: 107 540 $ - Celková výuka po dobu trvání programu
Termín: 5. března 2020.
Umístění: Sage Hall, Ithaca, NY a Cornell Tech, New York, NY

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Čtěte více

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Méně
Ithaca , Ithaca + 1 Více Méně