Johnson Cornell Tech MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Johnson Cornell Tech MBA

Technologie přeměňuje všechny aspekty podnikání - od marketingu a vztahů se zákazníky k vývoji produktů a dodavatelského řetězce - napomáhá vytváření konkurenčního prostředí, které odměňuje nejinovativnější a podnikatelské subjekty. Johnson- Cornell Tech MBA poskytuje studentům dovednosti v oblasti vedení, řízení a týmové práce pro dynamické tech společnosti a výrobní týmy.

Kompletní Johnson MBA s technologickým zaměřením

Johnson- Cornell Tech MBA je udělen Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management na Cornell University, jedné z 15 nejlepších obchodních škol v zemi, podle americké zprávy

Nesrovnatelná rychlost na trhu: Tech MBA je založen na poněkud vzdělaném modelu, který vám umožní dokončit program za pouhý rok, takže trávíte méně času z pracovní síly a začnete vydělávat za odměny své studie hodně dříve, než byste s tradiční MBA.

Nesrovnatelné zkušenosti: Tech MBA je strukturován kolem tří zážitkových pilířů: ponořující první semestr na areálu Cornell v Ithace, kde budete mít své hlavní obchodní kurzy s dalšími studenty MBA Johnson; Projekt Product Studio, ve kterém vy a cross-funkční tým spolužáků, který zahrnuje studenty práva, inženýrství a informatiky, vyvine technologicky řízené řešení strategické obchodní potřeby skutečného klienta; projekt Startup Studio, ve kterém vy a váš tým vytvoříte nový obchodní nápad od konceptu k zahájení.

Nesrovnatelná důvěra a důvěryhodnost: Získáte svůj titul v srdci New Yorku je vibrující tech startup komunita, pracovat s členy fakulty, jejichž výzkum a nápady - stejně jako jejich vlastní podnikatelské aktivity - formují vývoj technologie a podnikání . Budete také rašit ramena s některými z nejvíce inovativních obchodních vůdců národa, abyste absolvovali zkušenosti, síť a uznání jména, které musíte konkurovat a uspět na jakémkoli trhu.

Kdo by měl požádat?

Měli byste požádat o Cornell Tech Johnson Cornell Tech pokud máte zájem o technologii a podnikatelský duch. Je zapotřebí silné digitální zkušenosti s předností v oblasti vědy a techniky. Digitální pozadí může zahrnovat aktivity jako digitální marketing, design, vývoj softwaru, prototypování a další související činnosti. Celkově očekává, že kandidát bude kritickým myslitelem, předvedeným vůdcem, silným komunikátorem a řešením problémů. Přijímací komise rozhoduje na základě předchozího akademického úspěchu, profesních úspěchů, povahy a profesního slibu.

Jednoroční MBA a dvouletý MBA jsou také nabízeny v Ithace Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management na Cornell University pro profesionály, kteří hledají odborné vedení a odborné znalosti v oblasti řízení, spíše než Cornell Tech je zkušenost ponoření do technologie a podnikání.

Pokrytá témata

 • Data Science
 • Digitální marketing
 • Obchodní modely
 • Startup Finance
 • Tech strategie
 • Jednání

PROVEDENÝ KURZ

iTrek

Kredity 1,50

Program Tech MBA je pozoruhodný pro studenty proaktivní a praktické zkušenosti s výukou prostřednictvím projektů a interakcí se start-ups, velkými technologickými společnostmi a společnostmi, které provádějí rušivé technologie. Trek do Izraele spadá do této oblasti. Hlavním cílem treku je zapojit studenty aktivním a smysluplným způsobem s firmami v digitální ekonomice; pochopit výzvy, jimž čelí; interakci a zkušenosti s prací s lidmi a začínajícími pracovníky z jiné kultury a získat náhled, který pomůže studentům v jejich profesním životě. Vedoucím do treku, studenti pracují v týmech na konzultačním projektu s izraelským uvedením do provozu, aby pomohli vyřešit některé výzvy, kterým firma čelí. Během samotného treku studenti navštěvují firmy a prezentují své řešení spouštění, další v kategorii iTrek a mimo hosty takové VC, angelisty a bankéře.

Kariéra v terénu

 • Produktový manažer
 • Produktový marketingový manažer
 • Projektový manažer
 • Zakladatel zahájení

Osnovy

Johnson Cornell Tech MBA začíná na kampusu Cornell University v Ithace v New Yorku s desetidenním intenzivním programem hlavního podnikatelského a vedoucího vzdělávání.

Ve vašem 11. týdnu se přesunete do kampusu v New Yorku na dva semestry přísných, interdisciplinárních a inovativních podnikatelských kurzů. V lednu mezi těmito dvěma semestry vy a Vaši spolužáci cestujete do Izraele, abyste se spojili a představili obchodní řešení místním startupům.

Ve vzdělávacích inovacích, které jsou jedinečné pro společnost Cornell Tech , se také podílíte na ponořeném studiu Studio, v němž rozvíjíte své teambuildingové a vedoucí schopnosti při vývoji nového nápadu produktu v reakci na strategické potřeby skutečné organizace a vytvořte vlastní spuštění.

Jaký váš plán by mohl vypadat

V létě položíte základy pro vaše Tech MBA na kampusu Cornell University v Ithace s intenzivním 10týdenním programem hlavních obchodních a vedoucích kurzů.

V podzimním semestru se přesunete do areálu Cornell Tech NYC. Obvykle strávíte ráno kurzy týkající se technického podnikání a vaše odpoledne pracujete na týmových projektech v Product Studio a Startup Ideas a učíte se od vedoucích pracovníků průmyslu v konverzacích ve studiu.

Začátkem ledna vyjedete do Izraele na síť a poradíte se. Strávíte zbytek jara zpět na areálu Cornell Tech NYC s ještě více ranními kurzy na vytvoření a řízení začínajících a týmových projektů v Startup Studio a Product Management v odpoledních hodinách.

Časová osa aplikace

Aplikace 2018-2019 bude k dispozici v úterý 1. srpna 2017. Lhůty pro podání žádosti jsou následující:

1. kolo - čtvrtek 5. října 2017 v 11:59 hod. ET

2. kolo - středa 15. listopadu 2017 v 11:59 hod. ET

3. kolo - středa 10. ledna 2018 v 11:59 hod. ET *

4. kolo - čtvrtek 15. února 2018 v 11:59 hod. ET

Žádosti podané po 15. únoru 2018 budou přezkoumány průběžně.

Rozhodnutí o stipendiu: Všichni přijatí uchazeči budou považováni za stipendia na základě zásluh založených na síle Vaší žádosti o přijetí.

* Štipendium: Při přijímání stipendií založených na zásluhách se žadatelé důrazně vyzývají, aby se ucházeli o lhůtu pro podání žádosti o předběžné řízení v 10. kole 3. ledna.

Požadavky na aplikace

K tomu je třeba uvést, že všichni žadatelé musí ve své on-line žádosti poskytnout následující informace:

Životopis

Současné životopis spolu se svou žádostí musíte předložit. S využitím LinkedIn budete mít možnost automaticky obsadit informace o zaměstnání a vzdělání uvedené ve vašem online profilu. Veškeré informace, které jsou automaticky načteny z LinkedIn, lze editovat.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny poskytnuté informace musí být nejaktuálnějšími a nejrelevantnějšími informacemi o vzdělávání a postgraduálním zaměstnání.

Tvořivost

Zde u společnosti Cornell Tech budete součástí prostředí, ve kterém se kreativita, technická hloubka a vedení vedou ke sdílení sedadel u stolu. Hodnotíme si vyjádření toho, kdo jste a co přidáte do tohoto vzorce. Uveďte příklad vaší kreativity, stylu a technické hloubky zasláním odkazu na Vaši práci nebo poskytnutí písemného vzorku. Vaše podání by mělo zvýraznit vaše osobní zkušenosti, které prokazují vaši kreativitu, vůdcovství a technické schopnosti.

Zejména si můžete osvojit projekty, které jste dokončili, jejich tvůrčí a technické aspekty; jakékoliv podnikatelské nebo vedení zkušenosti; vaše profesní cíle; výhody plynoucí z toho, že jsou součástí technologického ekosystému v New Yorku; a proč je Johnson Cornell Tech MBA pro vás. Můžete jednoduše načíst dokument Word nebo PDF s eseji nebo můžete poskytnout odkaz na libovolný druh média online. Může se jednat o videa, blogy nebo jiné multimediální výrazy, které si přejete.

Reference

Měli byste zvolit dvě až tři referenční body, které jsou obeznámeny s vaším pozadím a máte pochopení toho, jak jste si vybrali své dovednosti. Zvažte žádost o stávající nebo bývalého manažera, nadřízeného nebo klienta.

Výsledky testu

Pro přijetí do Cornell Tech Johnson Cornell Tech je požadováno GRE nebo GMAT. Všechny oficiální testovací výsledky by měly být hlášeny přímo na Johnson Graduate School of Management.

Přepisy

Přepisy z každé dříve navštěvované školy nebo univerzity, které musí být uvedeny v žádosti a vašeho životopisu, jsou vyžadovány. Pokud budete přijati, budete muset podat oficiální přepis přímo na Johnson School před maturitou v květnu.

Aplikační poplatek

Za účelem dokončení přihlášky musíte předložit nevratný poplatek za přihlášku ve výši 200 USD.

Proces rozhovoru

Proces rozhovoru je dvou kol a pouze pozvánkou. První kolo je 20minutový telefonický rozhovor. Krátce poté budete upozorněni, pokud jste byli vybráni pro druhý rozhovor v kampusu. Důrazně doporučujeme, abyste přišli do kampusu, pokud jste byli pozváni do rozhovoru o druhém kole. Další informace o tom, kdy nabídneme rozhovory druhého kola a jak se připravit, budou sděleny v pozvánce.

Mezinárodní žadatelé

Přepisy

Poskytnuté přepisy musí být před odesláním přeloženy do angličtiny. Pokud jste však přijali, budete muset předložit oficiální výpis v původním jazyce na Johnson Graduate School of Management.

Akademické požadavky

Jako mezinárodní žadatel se očekává, že obdržíte titul bakalářského studia z vysoké školy nebo univerzity uznávaného postavení, která je rovnocenná čtyřletému americkému stupni bakalářského studia.

TOEFL a IELTS

Všichni kandidáti musí také prokázat znalost anglického jazyka. Zpráva o hodnocení anglického jazyka je vyžadována, pokud mateřský jazyk není angličtina. TOEFL je preferovanou zkouškou, ale přijmeme IELTS nebo Osobní test angličtiny.

Požadavek TOEFL může být upuštěn, pokud splňujete alespoň jedno z těchto kritérií:

 • Jste rodilý občan Spojených států, Austrálie, Kanady (s výjimkou Quebecu), Irska, Nového Zélandu nebo Spojeného království.
 • Studovali jste v prezenční formě alespoň dva akademické roky v posledních pěti letech ve Spojených státech, Austrálii, Irsku, na Novém Zélandu nebo ve Spojeném království, nebo s výukou anglického jazyka v Kanadě nebo v Jižní Africe. Musíte předložit přepis, který ukazuje, že jste navštívili vysokou školu v jedné z těchto schválených lokalit.
Poslední aktualizace Červenec 2018

Informace o škole

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepr ... Čtěte více

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepreneurs and students in a catalytic environment to produce visionary ideas grounded in significant needs that will reinvent the way we live. Méně