Kellogg škola je jeden-rok (1Y) MBA program , založený v pozdních šedesátých létech, je zrychlený program, který umožňuje žadatelům s jasnými a konzistentní kariéry cíle vrátit se k pracovní síle rychle. Žadatelé musí absolvovat vysokoškolské nebo postgraduální kurzy v oboru, aby byli způsobilí.

Každoročně do programu vstupuje přibližně 70 až 80 studentů 1 roku a dokončí 15,5 kurzů potřebných k získání titulu. Mohou se rozvíjet ve všech oblastech popsaných v dvouletém programu MBA. Během letního čtvrtletí absolvují studenti 1Y kurzy určené k doplnění vysokoškolských studijních programů. V září se připojí k ročníku druhého ročníku a dokončí alespoň 11 dodatečných kurzů vybraných pro splnění svých potřeb a zájmů. Vzhledem k předchozímu podnikatelskému vzdělání nemusí studenti 1Y obecně absolvovat 2leté předměty.

Program 1Y je flexibilní, neboť umožňuje studentovi navrhnout vysoce individualizované studijní programy při splnění požadavků na jeho / její hlavní / á. Studenti v 1. ročníku musí během prvního čtvrtletí v Kellogg dokončit řízení podnikání a pololetní předběžný kurz, hodnoty a krizové rozhodování. Během letního čtvrtletí si studenti volí z finančních kurzů, analýzy statistických rozhodnutí, ekonomické analýzy, řízení provozu a manažerské rozhodovací analýzy.


Jednoroční program Požadované předměty

Zatímco většina studentů 1Y mají vysokoškolské obchodní tituly, program je otevřen jak pro studenty vysokých škol, tak pro nepodnikatele. Všichni kandidáti musí absolvovat vzdělání za posledních sedm let a musí absolvovat účetnictví a alespoň pět dalších kurzů uvedených níže. Sedmý kurz může být dokončen při zápisu do kategorie non-credit, a to buď během letního čtvrtletí, nebo jako další třída během čtvrtletí podzimu. Podrobnější informace naleznete v aplikaci Kellogg School.

  • účetnictví
  • Úvodní ekonomika nebo mikroekonomie
  • finance
  • marketing
  • Provoz nebo výrobní inženýrství nebo průmyslové inženýrství
  • Organizační chování nebo řízení organizací
  • Statistika

Způsobilost pro jednoroční program

Úřad pro přijímání stanoví způsobilost případ od případu přezkoumáním přepisů a pracovních zkušeností pro uchazeče, kteří nemají požadovanou práci na kurzech; nicméně upřednostňují ty, kteří splňují požadavky akademické způsobilosti. Kandidáti by měli předložit podpůrné informace Úřadu pro přijímání k určení způsobilosti před podáním žádosti a zahrnout do korespondence předmět nebo titul "První způsobilost".

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Kellogg School of Management at Northwestern University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
64,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date