Přečtěte si oficiální popis

Transformovat své myšlení a svou kariéru.

Svět se mění, ale většina obchodních škol nejsou. Hult MBA je jiný-through learning tím, že vám vybaví s instinkty podnikatele, vizí, která překračuje hranice, a touha napadnout status quo.

Učte se od případů a odborníků v daném předmětu, kteří přinášejí real-life obchodní znalosti a dovednosti vedení do učebny. Naše oceněné osnov je základem našeho nového přístupu k firemním vzdělávání.

Nemůžete naučit podnikat jen sedí ve třídě. Unikátní učební plán Hult to vás naučí teorii a dá vám příležitost uplatňovat své učení v reálném světě.

Naše intenzivní multi-měsíční Hult Business Challenge vám umožní dát teorii do praxe při řešení otázek skutečnými společnostmi. Naše vedoucí program je informován po konzultaci s 100 předních světových ředitelů; a naše fakulta má v reálném světě podnikatelské zkušenosti.

1ymba01

Umístění

Začněte svůj MBA v Bostonu, San Francisku, Londýně a Dubaji, pak vybrat, aby prozkoumala další dva kampusy jako součást Hult je unikátní Global Campus Rotation.

Osnovy

Naučte se základní obchodní znalosti, rozvíjet vůdčí schopnosti, se specializují, a zkušenosti podniková kultura až ve třech světových měst-vše v jednom roce.

Ponoření

Váš MBA začíná třítýdenní ponoření.

Od prvního dne, kdy jste potýkají s stavebních bloků podnikání prostřednictvím intenzivních přednášek, seminářů a workshopů, zatímco orientovat se na akademické půdě a poznávání své spolužáky. Můžete také hodnotit své vůdčí silných a slabých stránek prostřednictvím koučování, týmové cvičení, a vyvrcholení simulaci, kde budete na vývoji a provedení nový podnik strategii, řízení všech funkčních oblastí podnikání.

Základní kurzy

U prvních tří modulů, budou vaše základní kurzy se zaměřují na základy podnikání teorie učil z globálního pohledu. Student psaní na tabuli

 • Business and Global Society
 • Organizační chování
 • účetnictví
 • Globální operace
 • Vedení dovednosti I
 • Mezinárodní marketing
 • Finanční řízení
 • Business Challenge I
 • Manažerská ekonomika
 • Vedení dovednosti II
 • Global Strategy
 • Business Challenge II
 • Vedení dovednosti III

Poznámka: Výše ​​uvedené kurzy jsou pouze vzorek výběr dostupných kursů

Specializace

Studenti přicházejí do Hult s různorodými a osobní cíle, a mnozí zjistili, že naše specializace pomoci jim splnit jejich cíle. My vám umožní signalizovat své zájmy zaměstnavatelům od specializující se na jednom ze šesti polí.

Ve svých závěrečných dvou modulů, můžete si vybrat čtyři volitelné předměty z širokého spektra témat. Chcete-li být udělena specializaci, musíte dokončit tři ze svých čtyř volitelných ve zvoleném oboru.

 • marketing
 • finance
 • Rodinná firma
 • podnikání
 • Projektové řízení
 • Obchodní Analytics

Kariérní rozvoj

Navigace mezinárodní hledání zaměstnání vyžaduje individuální přístup. V Hult, jsme odborníci na mezinárodní stáže studentů a pracovat jeden na jednoho s vámi sestavit na míru kariéry strategii.

Kariéra Fast Track

Čím dříve začnete hledat zaměstnání, tím větší šanci na úspěch. Naše Kariéra Fast Track Program umožňuje mít vše na svém místě, takže můžete začít žádat o práci, jakmile dorazí na akademické půdě.

Předtím, než začnete svůj program na Hult, budete mít přístup k softwaru, který vám dává řádek po řádku obnovit recenzi, webinářů o pokračovat v psaní, globální trendy zaměstnanosti na trhu a vytváření cíleného hledání zaměstnání strategii. Takže když dorazí na akademické půdě se můžete soustředit na své studium, navazování kontaktů, a začíná své hledání zaměstnání ihned.

 • Line-by-line životopis recenze
 • Webináře ke globálním trendům v oblasti zaměstnanosti, přizpůsobení hledání zaměstnání, a jak se dostat svůj životopis na celosvětově konkurenčním standardem
 • Interaktivní setkání s odbornými poradci pro volbu povolání

Personalizované podpora

Pracujeme one-on-one s vámi sestavit na míru kariéry strategii a dát vám nástroje jej vykonat.

Koučování
Po celou dobu svého programu, budete navštěvovat kurzy a koučování je vybavit základních znalostí a dovedností v oblastech, jako je LinkedIn optimalizace, osobní branding, jednání, rozhovor příprava a strategie hledání zaměstnání.

rada
Budete zadání osobního Kariéra poradce, který bude pracovat s vámi jeden na jednoho, které vám pomohou místo sebe k zadání cílové umístění a průmyslu. Mohou vám poradit o všem od víz žádostí o zaměstnání a dlouhodobé profesní dráhy. Máte také možnost mít absolventi rádce.

UDÁLOSTI
Tam je zabaleno plán kariéry akcí, které přinášejí společnostem na akademické půdě představit, sítě a rekrutovat, stejně jako absoloventkách mixéry, odborných řečníků a kariéry den otevřených dveří akce.

Post-promoce

Váš profesní rozvoj nekončí, když jste absolvent a není ani Hult jeho podporu.

Trvale zůstat ve spojení

Váš Absolventská síť je jeden z vašich největších aktiv, Hult Connect je online portál, který umožňuje propojit s 16.000 Hult absolventů pracujících v každém větším průmyslu v každém koutě světa. Budete mít také přístup k naší globální pracovních desce, takže můžete i nadále využít našeho vztahu s předními zaměstnavateli světa, kteří hledají talent. Absolventi mentorství program Hult Vám poskytuje příležitost být součástí koučování novou generaci vůdců pocházejících z Hult.

 • Hult Connect online portál pro naši 16,000+ sítě absolventů
 • Absolventi mentorství program
 • Global Job Board a sítí akce

celoživotní vzdělávání

Změna se nikdy nezastaví, takže vaše firma učení by také ne. Pomáháme vám zůstat up-to-date s nastupujících trendů tím, že každé ráno volenou každý rok po zbytek svého života.

Jedním z nabídky volitelných předmětů za rok, na nás.

Většina kariéry span desetiletí a kritické dovednosti mohou měnit, jak budete postupovat v seniority. Rychlé tempo změn také znamená, že budoucí kritické obchodní znalosti mohl jednoduše nebylo možné učit se během svého programu. Před rokem 2004 neexistoval žádný Facebook nebo YouTube; ani iPhone ani Airbnb existovaly před rokem 2007; a přesto pochopení dopadu těchto inovací je rozhodující pro úspěch v podnikání dnes. V Hult, můžete aktualizovat skillset nebo dostat až na rychlost v nové obchodní trend zapsat do jednoho plánovanou na rok u některého z našich globálních areálech. K dispozici je malý registrační poplatek, ale samozřejmě je jinak zdarma.

Možnosti vzdělávání vedoucích pracovníků na celý život.

Místo toho, aby studoval volitelný, každý rok Hult absolventi mohou zapsat v řadě vedoucích letních výkonných vzdělávacích programů na našem historickém areálu Ashridge Estate v Berkhamsted, Spojené království Kurzy jsou vybaveny širokou škálu vedení a rozvojových programů, a jsou vyučovány odborníky s praktickými, teoretická a obchodní zkušenosti. K dispozici je malý registrační poplatek, ale kurzy jinak stát více než $ 10,000, takže úspory v průběhu času pro Hult absolventy jsou významné.

Přijímací řízení a poplatky

Hult má holistický přístup k posuzování přihlášky se dozvědět, co dělá jedinečnou. Kromě akademického úspěchu, se podíváme na prokázanou schopnost učit se, zvědavost o světě a vedení potenciál.

Možnost přidat druhý magisterský titul v dalších šesti měsících zrychlené studium u našich amerických kampusech

ambiciózní učební plán Hult vám umožňuje získat jednoroční MBA a druhý magisterský titul v pouhých 18 měsíců. To znamená, že můžete získat dva tituly v době, kdy to bude trvat na dokončení MBA na tradiční obchodní škole.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Hult International Business School »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
73,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date