Přečtěte si oficiální popis

Jeden-rok Full-time MBA

Jednoletý MBA, která stanoví vás odliší

Jak budete vystupovat od ostatních uchazečů o zaměstnání?

11-měsíční, full-time MBA program George Fox University vám dá výhodu, které potřebujete k úspěchu v obchodním světě. Vyvíjíme slibné vůdce tím, že nabízí etika na bázi komplexní učební plán složený z globálního hlediska. Závazek k jednomu roku zrychlené studium vám pomůže zlepšit vaši prodejnost, získat sebevědomí a zlepšit své prezentační dovednosti.

Celoživotní dávek je jen jeden rok pryč.

Podrobnosti o programu

 • 42 hodin semestr (11 měsíců)
 • Třídy začínají v srpnu
 • Třídy jsou od pondělí do čtvrtku s páteční semináře, během něhož studenti navštívit korporace v širší oblasti Portland
 • Třídy skončí v červnu
 • Aplikace přijímány, dokud není kohorta je plná. Kontaktní přijímací poradce Carlos Ordonez pro více informací.
 • Omezen na 25 studentů na kohortu
 • Finanční pomoc je k dispozici
newberg_campus

Umístění

Náš program je umístěn v našem areálu Newberg. Třídy jsou nabízeny od pondělí do čtvrtka se seminární kurz v pátek, který zahrnuje cestování. V pátek semináře budou studenti navštíví korporace v větší Portland oblast a všechny dopravu a stravování pro tento konkrétní kurz se vztahuje vaší výuky.

Výhody

11-měsíční intenzivní program

Což vám ušetří čas a peníze, je tento program speciálně pro nedávné absolventy. Se stejnými hodin úvěru jako naše částečný úvazek MBA, kurzy se konají od srpna do června s krátkou přestávkou během zimních prázdnin. Studovat na plný úvazek, aby mohli vstoupit do pracovního procesu s titulem MBA co nejdříve.

Hodnota informovaný leadersForbes: Americas Best Colleges

K dispozici je více než podnikání na spodním řádku. Naším prvořadým úkolem připravuje manažerů a vedoucích s hluboce etickým pohledem na svět, který bude provádět ve stále odpovědných úrovní v jejich organizacích. Zatímco my pokrývají základní témata z Master of Business Administration programu, včetně kvantitativních metod, financí a účetnictví, jsme významných hodnot informovaný vývoj, praxi a vedení.

mba_students

Real-World Zkušenosti

Hodnota vzdělání spočívá v vědět, jak jej použít na reálných situacích. V pátek jsme se navštívit neziskové a neziskové korporace v větší Portland oblast pro profesionální průmyslu prezentací, organizačních túry a praktické projekty, které se zaměřují na learningové aplikace. Různé projekty jsou realizovány v průběhu programu, který má bezprostřední dopad na místní obchodní proces.

Mezinárodně Blended Cohort

Jednoroční MBA se skládá ze studentů z celého světa a ze všech celých Spojených státech. Tato mezinárodní kohorta poskytuje studentům jedinečnou příležitost spolupracovat se spolužáky z mnoha kultur. Některé z měst, které naše aktuální studenti a absolventi pocházejí z zahrnují Homs (Libye); New Taipai; Peking, Yueuang City a Dalian City (Čína); Ulánbátar (Mongolsko); Nairobi (Keňa); a Langley (British Columbia).

Mezinárodní sídelní Option

Profesionálové dnes musí pochopit, jak globalizace ovlivňuje jejich organizace. Učíme naše studenty, aby se globální perspektivu do jejich pracoviště. Studenti v programech na George Fox MBA lze získat z první ruky se podívat na nadnárodních korporací v práci při účasti na týdenní mezinárodní studijní cesty.

Důraz je kladen na lidský rozměr podnikání

Efektivní vedoucí pochopit lidi a efektivně komunikovat. Zajišťujeme školení, aby umožňoval studentům rozvíjet jejich schopnosti "Lidé" po boku svých analytických schopností. Velký důraz je kladen na efektivní prezentaci materiál v rychle se rozvíjejícím pracovním prostředí.

Týmová práce

Postupovat přes celý sled kurzů se stejnými spolužáky. Naše kohorta model, podporuje vzájemnou závislost a sociální podporu, které často pokračuje i po dokončení programu. Další výhodou je silný profesionální síť kontaktů.

Dodržování jednotlivých studentů

Jako křesťanské univerzity, George Fox Graduate College of Business usiluje o rozvoj celého člověka - akademicky, společensky i duchovně. Omezili jsme naše žáků ve třídě, aby zajistily náš zkušený fakulty dát osobní pozornost každému studentovi.

Zkušený absolventi základna

George Fox MBA absolventi pracovali pro mnohé z nejlepších organizací v severozápadu a národa, včetně:

 • Nike
 • Intel
 • Hewlett-Packard
 • Mentor Graphics
 • Wells Fargo

Chcete-li pracovat v určitém podniku nebo v určitém odvětví, kontakt MBA přijímací poradce Carlos Ordonez zjistit, zda existují absolventi George Fox MBA, kteří tam pracují.

Curriculum Plan

Název kurzu Kredity
BUSG 503 Účetnictví a finanční výkaznictví 3
BUSG 507 Economics 3
BUSG 524 Marketing 3
BUSG 525 Global Environment: Mezinárodní sídelní Option 3
BUSG 527 Manažerské finance 3
BUSG 530 Kreativita, inovace a podnikání 3
BUSG 534 etické a právní odpovědnosti 3
BUSG 544 Organizační systémy a Change 3
BUSG 546 Průzkum trhu 3
BUSG řízení 551 operace 3
BUSG 553 Business seminář I 3
BUSG 554 Business seminář II 3
BUSG 556 Transformační Vedení 3
BUSG 560 strategického myšlení 3

Požadavky na přijetí

 • Bakalářský titul z regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole dokončen během posledních pěti let s minimální GPA 3.0
 • Dokončení každé z těchto podmiňujících předmětů stupněm B- nebo vyšší: účetnictví, ekonomie, statistika a marketingu a managementu
 • Nedochází k přenosu předchozího samozřejmě práce budou přijaty vzhledem k povaze tohoto programu.
 • Č GMAT nutné. Zjistili jsme, že tento test není vždy nejlepším prediktorem úspěchu studenta.

Uzávěrka přihlášek

Program One-rok MBA začíná jednou ročně na konci srpna. Nyní jsme přijímání žádostí, dokud není kohorta je plná. obraťte se na svého přijímací poradce pro více informací.

Jak se přihlásit

 1. Zažádat online
  Vytvořte si účet s uživatelským jménem a heslem a vyplňte přihlášku MBA jednoroční on-line. Podáním on-line přihlášky bude vyžadovat $ 40 nevratný poplatek za podání žádosti.
  Poznámka: Přihlásit se brzy posílat své tři referenční formy a zobrazit výzvu esej. Žádosti mohou být uloženy mají být dokončeny později.
 2. Oficiální (neotevřená) Přepisy
  Objednat oficiální výpisu ze všech regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole, kde jste dokončili ani jediný kurz. Přepisy by měly být zaslány na adresu:

  Úřad Přijímací
  George Fox University
  12753 SW 68. Ave.
  Portland, Oregon 97223
 3. Tři Profesionální Reference
  Člověk musí být z aktuálního nadřízeného. Reference musí být zaslány prostřednictvím on-line přihlášky.

Jakmile Vaše žádost je úplná

Kvalifikovaní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Není nutná žádná příprava. Šaty jsou business casual.

po akceptaci

Pokud jste přijati do programu MBA jednoroční, pak jste povinni předložit $ 200 k zápisu vkladu v termínu od svého poskytovatele přijímací poradce. Tato záloha garantuje své místo v programu a typicky zahrnuje poplatek odstupňování do svého studentského konta v posledním semestru svého studijního programu.

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
11 měsíců
Denní studium
Price
34,727 USD
Náklady na úvěr: $ 764
Deadline
Kontaktuj školu
August 1st: Final deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Červen 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
August 1st: Final deadline

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
August 1st: Final deadline
End Date
Červen 30, 2019