AACSB Accredited

Blízko Nature. Téměř dokonalý. To je oblast Spokane! Studenti mají rádi naši trezor, krásné komunitu. Máme bohaté venkovní rekreačních příležitostí, s lyžováním, bílo-voda rafting, turistické stezky, četnými jezery, a golfových hřišť všechny v našem dvoře. Kromě naší přírodních krás, Spokane je také kulturní a zábavní centrem obrovského vnitrozemského severozápadu. Řeka Spokane protéká naší centra města s nádherným vodopádům u jádra města. Důsledné MBA program na Eastern Washington University je k dispozici na svěží zelené Riverpoint kampusu v centru města Spokane. Učil mezinárodně uznávaných vědců, náš program má výhodnou nabízen ve večerních hodinách pro pracovní profesionální.

Akreditace
Absolvovat programy v oblasti obchodu začalo v Ewu v roce 1966 a Master of Business Administration (MBA) byl schválen v roce 1975. Oba absolventa a obchodní programy jsou celostátně akreditované AACSB International, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání.

Grad01

Typ programu

  • čtvrtina systém
  • 48-credit-hodinový MBA
  • Společné programy v MBA / MPA
  • Program Správa Health Care certifikát k dispozici

Vyhovující


Třídy jsou dodávány ve večerních hodinách s občasným nabídky volitelných předmětů o víkendech. Třídy jsou malé, typicky 25 studenti či méně, což umožňuje významné interakci mezi fakultou a studenty. Nachází se v samém srdci nové univerzitní čtvrti v centru města Spokane, třídy jsou snadno přístupné. Dostatek parkování je k dispozici. Autobusy také sloužit kampus.

International Student Profile
MBA program vítá studenty z celého světa. Čerství absolventi a aktuální účastníci programu jsou zástupci z Asie, Afriky, Evropy, Kanady a Latinské Americe.

Studenti, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny, aby získali vstup do programu MBA může zapsat do anglické dovednosti podporují (ESS) program, který nabízí English Language Institute. Úspěšné absolvování ESS programu budou považovány za rovnocenné k obvyklému 92 iBT požadavku.

HnůjDung Chen;

EnTie Komerční banka ve Spokane, WA a absolvent programu EWU MBA. Zeptali jsme se Dung, proč si vybral, aby získal titul MBA na Ewu. Řekl: "Vzhledem k tomu, nižší náklady na školné bylo cenově dostupné a mám rodinu Spokane". Pokud jde o své zkušenosti MBA, Dung říká: "Užil jsem si učení a příležitosti k aktivnímu vedení a týmové práce aspekt programu. Tyto plány třídy byly také velmi pohodlné. " Když jsme se zeptali Dung o výhodách vydělávat titul MBA. Řekl: "Program MBA mě naučil manažerských dovedností a organizační dovednosti, které mi pomohl v mé současné práci". To je Dung Chen rada pro současné studenty MBA, "Sestavit spojení se spolužáky, protože všichni mají různé zázemí, zkušenosti a dovednosti, které mohou učit od".

mapa

vybudovat

Typ programu


Na plný úvazek a částečný úvazek MBA.

vstupní požadavky
GPA 3,0; GMAT 450; TOEFL iBT 92.
Ne TOEFL je vyžadován pro vstup do programu MBA příprava probíhá přes Ewu English Language Institute.

Délka programu
Denní studium: Jeden rok (čtyři čtvrtletí).
Kombinované: jeden a půl roku (šest čtvrtletí).

Formy studia
Na plný úvazek a částečný úvazek.

Vyučovacím jazykem
Angličtina.

umístění programu
Spokane, Washington, USA.

Poplatky
Washington rezidentní: 2015-16 poplatky jsou v USA $ 450,00 za hodinu úvěru (cca US $ 21.600 za celý program). Non-resident: 2015-16 poplatky jsou v USA $ 846,60 za hodinu úvěru (cca US $ 30.798 za celý program).

Stipendia / finanční prostředky k dispozici Konkurenční absolvent asistentské jsou kvalifikované studenty s vysokými akademickými pověření k dispozici.

Uzávěrky pro podání žádostí Studenti se mohou uplatnit kdykoliv.

dívky
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
12 - 18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
- přibližně 30.798 US $ za celý program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date