Read the Official Description

metodologie

Metodika FBS Business School je mimořádně praktická: plně se zaměřuje na maximum "učení se děláním", tj. Učení dělat. Metodika, kterou používáme ve všech programech FBS MBA, je případová metoda, pomocí které musí studenti připravovat a nabízet řešení praktických případů, čímž se student před rozhodovacími procesy. Tato metodologie vyžaduje klášter velmi dobře vyškolený v této technice, protože třídy se musí stát autentickým fórem sdílených znalostí.

Struktura programu

Program MBA v FBS Business School je rozdělen do tří období.

Vyrovnání - MBA období - Příslušenství

Doba vyrovnání začíná několik týdnů před oficiálním datem MBA. V tomto období dobrovolné pomoci studenti absolvují kurzy základů účetnictví, používání kancelářských nástrojů a dalších předmětů, které mohou pomoci při realizaci programu.

Doba MBA je rozdělena do následujících částí nebo fází:

ZÁKLADNÍ ZÁKLADY: Základní revize ze současného panoramatu základních aspektů pro manažerský rozvoj, poskytující 360 ° obchodní vizi.

ROZŠÍŘENÉ: Prohloubení dovedností a manažerských dovedností prostřednictvím obsahu od velkých dat po mezinárodní obchod.

SPECIALIZACE: Poslední období se skládá ze specializace podle oblastí společnosti, jako je generální management, finanční řízení, řízení lidských zdrojů nebo další.

PROJEKT: Vypracování projektu Vytvoření společnosti, ve kterém se vyučuje věc s podporou a individuálním monitoringem učitele.

PERSONÁLNÍ KARIÉRA PLÁNU: Doprovod při plánování strategického plánu rozvoje kariéry studenta. Zaměstnatelnost je jednou z nejdůležitějších vlastností MBA FBS.

Když studenti absolvují, mohou jít na trénink Complementos. V tomto období dobrovolné pomoci studenti rozšiřují své znalosti o digitálním podnikání s předměty zaměřenými na digitální ekosystém, vizi a digitální strategii, obchodní modely v digitálních prostředích, technologické narušení a designové myšlení, digitální marketing a elektronický obchod a řízení lidských zdrojů v prostředích digitální, stejně jako digitální finance.

Mezi doplňujícími subjekty je přidán modul pro zlepšení jazyků.

Doprovodné workshopy

Během vývoje magisterského studia se student účastní různých seminářů a workshopů k dokončení výcviku.

INOVACE Workshop vytvořený pro usnadnění procesů, nástrojů a vizí potřebných k inovacím. Student nabízí možnost prakticky se učit metodu spoluvytváření, výzkumu a inovací.

VIZIBILIZACE PROFESIONÁLNÍCH ZPŮSOBŮ Během kurzu jsou naplánovány semináře a školení, které studentům pomohou zlepšit jejich dostupnost nebo růst na trhu práce. MOTIVOVANÉ TÍMY,

VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ. Správným směrem těchto týmů je produktivita společnosti, a proto je nutné, aby noví vůdci získali a rozvíjeli různorodé dovednosti, jako je pozitivní komunikace, emoční inteligence, uznání ...

DNE PROFESIONÁLNÍHO POUŽITÍ. Během MBA bude student schopen navštěvovat konference, semináře a workshopy vedené profesionálními řečníky z podnikatelského světa.

Klášter

Fakulta FBS je tvořena profesionály z nejvyšší úrovně z podnikatelského prostředí, s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, stejně jako ve výuce, výzkumu, poradenství a poradenství.

Učitelský tým má zkušenosti s manažerskými pozicemi národních a nadnárodních společností, stejně jako skvělou pedagogickou přípravu, která jim umožňuje vyučovat předměty o firmách, ve kterých jsou odborníky. Tito odborníci předávají své znalosti získané z odborné praxe v našich programech MBA, které studentům poskytují globální, přesné a věrně přizpůsobené realitě společnosti.

financování

FBS je nezisková nadace, jejímž cílem je rozvoj profesionálů a firem. Nadace proto nabízí řadu stipendií kandidátům na programy MBA, takže každý student, který se opravdu zavázal k výcviku, může dokončit MBA bez ekonomických problémů. Kromě toho má FBS velmi výhodné finanční dohody s několika finanční subjekty.

Program taught in:
španělština
Angličtina

See 1 more programs offered by Fundesem Business School »

Last updated November 28, 2018
This course is Campus based
Start Date
Dub. 4, 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 4, 2019
End Date
Application deadline

Dub. 4, 2019

Location
Application deadline
End Date