Hull MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Hull MBA vám poskytne dovednosti, zkušenosti a profesionální síť potřebnou pro postup v dnešním vysoce konkurenčním a dynamickém pracovním prostředí.

MOŽNOST CAMPUSU

Kurzy MBA vyučuje renomovaná fakulta Hull College, která usnadňuje poutavé výukové prostředí ve formátu kurzu tváří v tvář.

Jak budete postupovat ve svých kurzech, budete mít příležitost rozvíjet svou síť a profesionální dovednosti i mimo třídu. V celém programu jsou plánovány workshopy profesionálního rozvoje a networkingové akce, které vám pomohou s kariérním, osobním a profesionálním postupem.

ONLINE MOŽNOST

Georgia WebMBA je online studijní program určený pro profesionály, kteří chtějí získat titul bez omezení stanovených časů a míst konání.

Georgia WebMBA na Augusta University je kohortní týmový program určený pro pracující profesionály. Zkušenost začíná osobní orientací v Atlantě, následovanou dvěma kurzy za semestr po dobu pěti po sobě jdoucích semestrů. Online program poskytuje mezinárodně akreditovaný a zrychlený titul prostřednictvím konsorcia vysokých škol Gruzie.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The James M. Hull College of Business, accredited by AACSB, is advancing the future of business and its workforce through high-quality business education, distinctive academic programs, and experienti ... Čtěte více

The James M. Hull College of Business, accredited by AACSB, is advancing the future of business and its workforce through high-quality business education, distinctive academic programs, and experiential learning opportunities. Students will participate in a highly personalized educational experience that consists of engagement with passionate faculty, committed staff, and successful business professionals. Through these engagements, students are investing in the advancement of their careers. Méně