Henley flexibilní Executive MBA v Asii

Všeobecné informace

Popis programu

Henley Flexibilní Executive MBA v Asii

Henley Flexibilní Executive MBA je dva roky na částečný úvazek program určený pro zkušené manažery a zaneprázdněné manažery, kteří chtějí rozvíjet své mezinárodní kompetence řízení. S kombinací individuální a skupinové studium, on-line vzdělávání a face-to-face dílny, je ideální pro manažery s hektické cestovní plány, možnosti přemístění a rodinných závazků z celého regionu, protože na velkou flexibilitu nad tím, jak, kdy a kde programu členové dosáhnout jejich MBA kvalifikaci. Tam je celosvětová komunita téměř 3000 současných účastníků na tomto programu, stejně jako více než 56.000 absolventů ve 150 zemích světa.

FLEXIBILITA

Program se hodí kolem své rodiny, společenský život, kariéru a jiné závazky, což vám umožní pracovat na plný úvazek, jak si předem prostřednictvím programu. Je dodáván přes směs on-line vzdělávání, obytné startovací dílně ve Velké Británii, face-to-face víkendových seminářů v Hong Kongu se konala třikrát až čtyřikrát ročně, stejně jako činnosti, vzdělávání týmu peer skupin, a to buď online nebo offline. Ty se pak doporučuje využít širokou škálu akademických zdrojů a dostupných informačních zdrojů v Henley v online learningového portálu, využít podpory, kterou nabízí síť lektorů Henley-based a vyvážit další skupinu a individuální studium s jinými životními závazky. Montáž do svého nabitého programu, budou všechny víkendové workshopy budou dokončeny do 24 měsíců s pružnou dobu na dokončení řízení výzvu.

Praktický přístup

Program Henley je především o praktickou aplikaci. Co odlišuje náš program od ostatních, je naše schopnost pomoci manažeři vidět holistický stranu podnikání a zároveň zkoumá své vlastní společnosti a řešení reálných problémů. Poučení z programu je zaměřena na přímou aplikaci na pracovišti, zajistit vysokou míru relevance a praktičnosti pro členy programu i zaměstnavatelé. Všechny úkoly jsou založeny na řešení praktických problémů souvisejících s podnikáním v rámci vaší organizace. Dalo by se aplikovat nové poznatky a dát to, co se naučíte v praxi na pracovišti na základě den-to-day od prvního workshopu.

Mezinárodní zkušenosti

Dodáváme skutečně mezinárodní MBA program v jedné z největších světových globálních měst. Členové programu, všechny střední až vyšší manažery, mají možnost pracovat s dalšími zkušenými manažery z mnoha odvětví a různých kulturních prostředí. Přibližně 60% členů programu Henley v Hong Kongu nejsou místní Hong Kongu, ale jsou ze zemí, jako je Kanada, Německo, Dánsko, Jižní Africe, na Filipínách a samozřejmě ve Velké Británii. Jak jsme se zaměřit na výjimečně vysoké kvality interakce a vzájemného učení skupiny, budete také naučit se různé obchodní praktiky jedné z kulturně nejrozmanitějších skupin v Asii. S globální přítomnosti Henley je v 17 zemích, tam jsou také jedinečné možnosti pro účast na seminářích v mezinárodních lokalitách, včetně Velké Británie, Finska, Německa, Irska, Malty, Skandinávie a Jižní Africe. Naše fakulta je mezinárodní, a to jak pasem a zkušeností. Všechny mají rozsáhlé obchodní zkušenosti, a mnoho pokračovat s vlastní obchodní poradenství, aby jim na špici. To vybavuje členy programu s větším pochopením různých pracovních prostředích a kulturách, rozšíření působnosti svých studií jejich přípravu pro globální podnikání prostřednictvím mezinárodní výměny.

Osobní rozvoj

V Henley, osobní rozvoj je vetkána do struktury programu a je hodnocena v každé fázi jako vodítko pro vaši kariéru a život jako pohyb po vaší MBA cesty. Jsme se celá osoba přístup, což znamená, že začneme tím, že uznává složitost vyvážení v práci, doma, studium a kariéru, stejně jako plánování na výzvu zapojit se do světa, který přijde s vedoucí úlohou řízení. Reflexe, dialog a stanovení cílů jsou srdcem osobního rozvoje a jsou doplněny interaktivními workshopy v každé fázi programu.

Poslední aktualizace Dub 2015

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school to be established in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. Henley is among an elite group of the t ... Čtěte více

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school to be established in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. Henley is among an elite group of the top 1% business schools in the world to hold triple-accredited status from the major UK, European and US awarding bodies (AMBA, EQUIS, AACSB). Méně