Vytváření lepších výsledků

Henley Executive MBA je intenzivní a obohacující zážitek. Je to náročné, podnětné a relevantní. V mnoha případech se mění život.

Triple akreditované AMBA, EQUIS a AACSB a mezi nejvýznamnější MBA na světě, Henley Executive MBA je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout co nejlepších výsledků v podnikání i v životě. Výhody mohou být jasně měřeny a nabízejí značnou návratnost investic pro vás osobně a obecněji pro vaši společnost. Henley Executive MBA je jediný MBA program ve Finsku, který nabízí magisterský titul.

Využijte naše globálně uznávané odborné znalosti v oblasti mezinárodního obchodu, vedení, pověst společnosti a mezinárodních financí. Naučte se strategicky myslet a získat větší důvěru. Budeme s vámi spolupracovat na každé úrovni, koučováním a osobním rozvojem, abychom vám poskytli důvěru a energii k řešení vašich výzev a zaměření, které potřebujete k dosažení vašich cílů.

Vydejte se na Henley MBA pro obohacující zkušenost, která vás spojuje s globálním obchodem a celosvětovou sítí. Bude to jedna z nejvýnosnějších investic v sobě, které můžete udělat.

Podle nejnovějších hodnocení je Henley Business School nejvýznamnějším mezinárodním poskytovatelem programů Executive MBA ve Finsku.

Henley Executive MBA

Henley Executive MBA je pro zkušené a ambiciózní manažery, kteří chtějí rozvíjet své vedoucí a manažerské kompetence. Program je strukturován, aby vám umožnil pokračovat v práci na plný úvazek a studovat si MBA na částečný úvazek, spojující vaše učení se současnými globálními a relevantními organizačními problémy.

Je to ideální, pokud se nemůžete věnovat značnému času na pracovišti a studovat a potřebujete větší flexibilitu ohledně toho, kdy a kdy získáte kvalifikaci MBA.

Výkonný MBA je exkluzivní program dodávaný formou individuální a skupinové studie, workshopy tváří v tvář a zdrojů e-learningu 24/7. Workshopy, z nichž většina jsou dodávána v Helsinkách, jsou vedeny našimi světovými členy fakulty z UK a Mezinárodní partnerské sítě. Devět individuálních úkolů, které jsou navrženy tak, aby zvyšovaly dlouhodobou efektivitu, poskytují možnosti otevírání očí k integraci teorie s praxí a mohou být okamžitě aplikovány s maximálním přístupem na pracovišti.

Program kladie důraz na obecné koncepce vedení, což je důvod, proč modul osobního rozvoje prochází všemi stadii Henley Executive MBA, což umožňuje integrovaný proces osobního růstu.

Budete podporovat naši osobní pedagogové a získáte výhodu, že budete součástí zkušeného, ​​ambiciózního učebního týmu. Volitelná mezinárodní studijní návštěva může být také vybrána.

Během 24 měsíců programu budete studovat a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími odborníky z široké škály manažerského prostředí a podnikatelského průmyslu.

Výukové zkušenosti

Henley Executive MBA má obzvlášť silné zaměření na témata mezinárodního obchodu, vedení, řízení a firemní pověst.

Smíšený výukový model, který odráží skutečné dilemy a obchodní rozhodnutí, jakož i směs individuálního a skupinového učení, workshopy tváří v tvář a 24 hodin denně a 7 hodin denně e-learningových zdrojů nejenže vede k dokonalejšímu vzdělávacímu zážitku, ale také pomáhá Rovnováha současná práce a studium, i když žijí nebo pracují v zahraničí.

Naše MBA programy spojují to nejlepší v akademické teorii s praktickými reálnými projekty. To znamená, že stejně jako vynikající učební zkušenost, budete připraveni k okamžitému uvedení do praxe, když se vrátíte na pracoviště.

U společnosti Henley uznáváme, že se chcete rozvíjet sami, abyste se připravili na výzvy vedoucího k podnikání, takže v rámci programů existuje neustálý prvek osobního rozvoje a profesního rozvoje, který vám pomůže cestou.

Během studií získáte podporu od našich osobních pedagogů ve Finsku a budete součástí vzdělávacího týmu se zkušenými profesionály.

Henley Executive MBA lze studovat na třech kontinentech. V současné době je program nabízen ve Finsku, Dánsku, Německu, Irsku, Malajsii, na Maltě, ve Velké Británii av Jižní Africe.

Proč studovat Executive MBA v Henley?

Henley Executive MBA nabízí mnoho výhod pro vás a vaši společnost:

  • Magisterský titul z mezinárodně uznávané obchodní školy s tří akreditovaným statusem
  • Život-měnící zkušenosti díky silnému zaměření na osobní vedení a schopnosti managementu
  • Vysoká mezinárodní zkušenost, včetně obsahu studijního programu, fakulty pedagoga a studentů
  • Skvěle odměnající učební cesta s dalšími zkušenými manažery
  • Devět důležitých úkolů rozvíjí vaši organizaci od prvního dne
  • Online přístup k desítkám tisíc akademických a průmyslových studijních zdrojů podporujících vaše podnikání a studium
  • Zlepšená plynulost akademické a obchodní angličtiny
  • Náhradní dílny v jiných zámořských kancelářích
  • Studijní přestávky jsou povoleny, jestliže se jiné závazky v životě mění
DOBA: 24 měsíců + konečný výzkumný projekt (flexibilita až do 7 let)
Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 - 7 let
Kombinované
Price
41,000 EUR
(DPH 0%, vzdělávací služba osvobozená od DPH)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date