HLAVNÍ PODNIKATELSKÁ SPRÁVA

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled a poslání programu

Program Western Master of Business Administration (MBA) společnosti Western je akreditován asociací Advance Collegiate Schools of Business (AACSB, https://www.aacsb.edu/about). Program MBA Western se zaměřuje na přípravu studentů na manažerské pozice a vedoucí role v současných organizacích. Studenti získají zásadní znalosti o obchodních a organizačních funkcích a činnostech. Studenti jsou vyzváni, aby strategicky přemýšleli a zdokonalovali dovednosti potřebné k úspěchu v konkurenčním prostředí.

Western MBA je navržen s ohledem na flexibilitu, aby vyhovoval potřebám našich studentů:

Pracující profesionálové: Studenti mohou absolvovat jeden nebo dva kurzy na podzim, na jaře, v létě a na intersession, absolvování studia za pouhé dva roky.

Studenti na plný úvazek: Pro studenty, kteří se mohou plně angažovat na plný úvazek, včetně léta a přestávky, lze program dokončit za 12-14 měsíců v závislosti na požadovaných předpokladech. Naše plánování také splňuje potřeby absolventů účetnictví, kteří před připojením k účetním firmám splňují požadavek na kreditní hodinu Connecticutu ve výši 150.

Většina absolventských tříd se schází jednu noc v týdnu od pondělí do čtvrtka večer v 17:25. Některé kurzy mohou být nabízeny v online nebo hybridním formátu a příležitostně v 20:00 nebo o víkendech. Malé třídy, obvykle méně než 25 studentů, podporují interakci a kolegialitu mezi studenty.

Programové cíle a výsledky učení

1. KOMUNIKACE: Studenti budou schopni efektivně komunikovat.

Výsledek učení 1 (písemný): Studenti prokáží efektivní a profesionální písemné komunikační dovednosti při přípravě podnikatelských plánů, analýze případů a komunikaci s každodenními záležitostmi.

Výsledek učení 2 (ústní): Studenti prokáží efektivní a profesionální dovednosti v oblasti ústní komunikace při přesvědčivých prezentacích a předávání znalostí.

2. VEDENÍ A TÝMY: Studenti předvedou vedení a chování v členství v týmu.

Výsledek učení 1: Studenti prokáží kompetence ve vedení popisem a identifikací rysů vedení a procvičováním chování ve vedení ve skupinových úkolech.

Výsledek učení 2: Studenti prokáží kompetenci v členství v týmu tím, že budou působit jako efektivní členové týmu během skupinových úkolů a simulací a budou popisovat a identifikovat vlastnosti, které mají efektivní členové týmu.

3. KRITICKÉ MYSLENÍ / ETIKA: Absolventi MBA prokáží silné kritické myšlení a citlivost na etické problémy.

Výsledek učení 1: Studenti prokáží silné dovednosti kritického myšlení prostřednictvím uznávání předpokladů, hodnocení nebo argumentů a vyvozování příslušných závěrů.

Výsledek učení 2: Studenti prokáží znalosti etických problémů ovlivňujících obchodní rozhodnutí.

4. GLOBÁLNÍ ZNALOSTI: Studenti prokáží znalost globálních obchodních problémů.

Výsledky učení: Studenti prokáží znalost globálních obchodních problémů ovlivňujících rozhodování obchodních organizací.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

University Mission Western Connecticut State University changes lives by providing all students with a high quality education that fosters their growth as individuals, scholars, professionals, and lea ... Čtěte více

University Mission Western Connecticut State University changes lives by providing all students with a high quality education that fosters their growth as individuals, scholars, professionals, and leaders in a global society. To achieve this, we Offer undergraduate and graduate programs that weave together liberal arts and professional education and instill a desire for life-long learning. Sustain a vibrant, inclusive campus that connects individuals through co-curricular programs, cultural events, and service to the community. Attract student-centered faculty who are passionate teachers and accomplished scholars. Establish partnerships that create opportunities for internships, research, and experiential learning. Values Excellence. We value outstanding achievement realized through persistence, effort, honest feedback, and self-reflection. Curiosity. We value the questions that drive learning, innovation, and creativity, which serve as the beginning and the desired outcome of education. Dialogue. We value the conversations that explore diverse perspectives and encourage shared understanding. Engagement. We value the interactions with ideas, peers, and community that are essential to a vibrant university environment. Opportunity. We value the possibilities created by affordable, accessible educational environments in which students can grow into independent thinkers and confident leaders. Respect. We value the right of all people to be treated with dignity and fairness and expect this in our policies, classrooms, and community. Vision Western Connecticut State University will be widely recognized as a premier public university with outstanding teachers and scholars who prepare students to contribute to the world in a meaningful way. Méně