Global Management módní Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní part-time program

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře.

Kurz je organizován ve spolupráci mezi Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology v New Yorku a Hong Kong Polytechnické univerzitě v Hongkongu. S opravdovým mezinárodním měřítku, připravuje vysoce-potenciální manažery pro nejvyšší úrovně manažerských povinností v módě a tvůrčích odvětví jako celku.

To poskytuje mladým profesionálům klíčových dovedností v tomto odvětví, aby mohly plánovat a spouštět strategie pro stávající značky nebo založit vlastní podnik, a zároveň posílit své znalosti kódů módy, luxus a tvorbu v mezinárodním kontextu.

Program je zaměřen na zkušené manažery, vysoce motivováni k práci v módním průmyslu a designu, s nebo bez zkušeností v oboru.

  • Vysokoškolák kvalifikace: řízení, ekonomie, politologie, právo, umění, komunikace, užitého umění, strojírenství ...
  • Čtyřletý stupeň (možno profesionální ekvivalence).
  • Nejméně 5 let odborné praxe.
  • Plynulá angličtina.

Výuka probíhá ve třech velkých světových městech módy. Kromě kurzu na IFM v Paříži, intenzivní semináře se uskuteční v New Yorku a Hongkongu, který umožní účastníkům vytvořit pevné a výsadní vztahy s mezinárodní sítí módy a designu profesionálů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire.

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire. Méně