Read the Official Description

Mezinárodní part-time program

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře.

Kurz je organizován ve spolupráci mezi Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology v New Yorku a Hong Kong Polytechnické univerzitě v Hongkongu. S opravdovým mezinárodním měřítku, připravuje vysoce-potenciální manažery pro nejvyšší úrovně manažerských povinností v módě a tvůrčích odvětví jako celku.

To poskytuje mladým profesionálům klíčových dovedností v tomto odvětví, aby mohly plánovat a spouštět strategie pro stávající značky nebo založit vlastní podnik, a zároveň posílit své znalosti kódů módy, luxus a tvorbu v mezinárodním kontextu.

Program je zaměřen na zkušené manažery, vysoce motivováni k práci v módním průmyslu a designu, s nebo bez zkušeností v oboru.

  • Vysokoškolák kvalifikace: řízení, ekonomie, politologie, právo, umění, komunikace, užitého umění, strojírenství ...
  • Čtyřletý stupeň (možno profesionální ekvivalence).
  • Nejméně 5 let odborné praxe.
  • Plynulá angličtina.

Výuka probíhá ve třech velkých světových městech módy. Kromě kurzu na IFM v Paříži, intenzivní semináře se uskuteční v New Yorku a Hongkongu, který umožní účastníkům vytvořit pevné a výsadní vztahy s mezinárodní sítí módy a designu profesionálů.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
27,000 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date