Mezinárodní part-time program

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře.

Kurz je organizován ve spolupráci mezi Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology v New Yorku a Hong Kong Polytechnické univerzitě v Hongkongu. S opravdovým mezinárodním měřítku, připravuje vysoce-potenciální manažery pro nejvyšší úrovně manažerských povinností v módě a tvůrčích odvětví jako celku.

To poskytuje mladým profesionálům klíčových dovedností v tomto odvětví, aby mohly plánovat a spouštět strategie pro stávající značky nebo založit vlastní podnik, a zároveň posílit své znalosti kódů módy, luxus a tvorbu v mezinárodním kontextu.

Program je zaměřen na zkušené manažery, vysoce motivováni k práci v módním průmyslu a designu, s nebo bez zkušeností v oboru.

  • Vysokoškolák kvalifikace: řízení, ekonomie, politologie, právo, umění, komunikace, užitého umění, strojírenství ...
  • Čtyřletý stupeň (možno profesionální ekvivalence).
  • Nejméně 5 let odborné praxe.
  • Plynulá angličtina.

Výuka probíhá ve třech velkých světových městech módy. Kromě kurzu na IFM v Paříži, intenzivní semináře se uskuteční v New Yorku a Hongkongu, který umožní účastníkům vytvořit pevné a výsadní vztahy s mezinárodní sítí módy a designu profesionálů.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
27,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date