Global MBA Supercars, Superbikes a Motorsports

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

Global MBA Supercars, Superbikes a Motorsports

Bologna Business School

Vedoucí podnikání na neustále se vyvíjejících trzích Supercars a Superbikes je víc než jen práce; tento zbrusu nový program, jedinečný na světě, který nabízí společnost Bologna Business School ve spolupráci s předními společnostmi "Motor Valley", nabízí příležitost změnit vaši kariéru na vášní. Globální MBA / Supercars, Superbikes a Motorsports spojují teorii se zkušenostmi díky naší akademické dokonalosti a exkluzivním zkušenostem firem jako jsou Dallara, Ducati, Ferrari, Lamborghini a Toro Rosso.

Díky našim firemním partnerům jsme schopni nabídnout specializované stipendia (kromě těch, které nabízela škola) pro vynikající kandidáty se silnou motivací pracovat v tomto oboru. Navíc naše spolupráce s motorovými společnostmi zahrnuje třídní myšlení manažera a odborníků, návštěvy firem, klinik, projektových prací, stáží a globálních MBA věnovaných pracovních příležitostí.

Struktura

Magisterský titul je 12měsíční denní prezenční program v angličtině , včetně 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500 hodin praxe .

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí termín se zaměří na kurzy specifické pro supercars, superbikes a motorsports.

Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

Kariérní růst

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má za šest měsíců po ukončení studia historicky 90% umístění ve všeobecném průměru .

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat jejich kariérní cíle a podpoří je během celého procesu hledání zaměstnání. Toto specializované oddělení se věnuje průzkumu a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

Finanční pomoc

Bologna Business School nabízí jak úplné, tak částečné stipendia pro účastníky MBA. Všichni žadatelé mohou žádat bez ohledu na jejich státní příslušnost. Stipendia jsou založeny na zásluhách (jak akademické, tak i profesionální zásluhy) a pokrývají výdaje pouze na školné.

Globální MBA nabízí štipendium na:

  • 35 000 EUR (plné stipendium)
  • 20 000 EUR (částečná stipendia)
  • 15 000 EUR (částečná stipendia)
  • 10 000 EUR (částečná stipendia)

Díky dohodě mezi Bologna Business School a Intesa Sanpaolo mohou účastníci žádat o "PerTe Prestito Con Lode", dlouhodobou a nízkorozpočtovou čestnou půjčku.

Hlavní vlastnosti:

  • Částka půjčky se rovná registračnímu poplatku
  • Snížená úroková sazba
  • Není požadováno zajištění
  • Splatné za 10 let
  • Bez poplatků za předčasné uzavření
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 12, 2019
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
35,000 EUR
Information
Deadline
Kontaktuj školu
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
Datum ukončení Kontaktuj školu