Global MBA Supercars, Superbikes a Motorsports

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

Global MBA Supercars, Superbikes a Motorsports

Bologna Business School

Přeměňte svou kariéru na vášeň

Vedoucí podnikání na neustále se vyvíjejících trzích Supercars a Superbikes je víc než jen práce; tento zbrusu nový program, jedinečný na světě, který nabízí společnost Bologna Business School ve spolupráci s předními společnostmi "Motor Valley", nabízí příležitost změnit vaši kariéru na vášeň. Globální MBA / Supercars, Superbikes a Motorsports spojují teorii se zkušenostmi díky naší akademické dokonalosti a exkluzivním zkušenostem firem jako jsou Dallara, Ducati, Ferrari, Lamborghini a Toro Rosso.

Díky našim firemním partnerům jsme schopni nabídnout specializované stipendia (kromě těch, které nabízela škola) pro vynikající kandidáty se silnou motivací pracovat v tomto oboru. Navíc naše spolupráce s motorovými společnostmi zahrnuje třídní myšlení manažera a odborníků, návštěvy firem, klinik, projektových prací, stáží a globálních MBA věnovaných pracovních příležitostí.

Globální MBA ve Super Cars, Super Bikes a Motor Sports je 12-měsíční program na plný úvazek , vyučovaný v angličtině.

Během prvního semestru se kurzy soustředí na obecné řízení, přičemž od druhého semestru budou účastníci studovat specializované předměty týkající se Supercars, Superbikes a Motorsports. Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

Struktura

Magisterský titul je 12měsíční denní program zahrnující 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500hodinovou stáž .

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí ročník se zaměří na kurzy specifické pro supercars, superbikes a motorsports

Kariérní růst

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má za šest měsíců po ukončení studia historicky 90% umístění ve všeobecném průměru.

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat jejich kariérní cíle a podpoří je během celého procesu hledání zaměstnání. Toto specializované oddělení se věnuje průzkumu a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

Sestavy kariérního rozvoje

V rámci počátečního pracovního programu se koná specializované setkání kariérního rozvoje. Tento seminář je zaměřen na manažerskou zaměstnatelnost, přehled úspěšných tipů pro pohovor a také uspořádání falešných rozhovorů.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
27,000 EUR
Information
Deadline
Červenec 1, 2019
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu