Global MBA Jídlo a víno

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

EFMD Epas Accredited

Global MBA Jídlo a víno

Bologna Business School

Užívání globální italské excelence

MBA v potravinách a víně se zaměřuje na exkluzivní znalosti nejúspěšnějších italských podniků v gastronomickém a enologickém sektoru. Tento program pomůže studentům rozvíjet jejich manažerské dovednosti se zaměřením na rozšiřování potravin

Italská strava je známá po celém světě díky svým vysokým standardům a tradicím. Rostoucí zájem mezinárodního trhu o vysoce kvalitní produkt vede k rozšíření tohoto odvětví.

Bologna prohlásila "město jídla" , má bohaté zkušenosti a expozici v oblasti kulinárských umění a současně jeho region Emilia Romagna se může pochlubit kvalitní produkcí v odvětví zemědělství, které jsou známé po celém světě.

Během několika posledních let, konkrétně v Bologni a v regionu Emilia Romagna, bylo vyvinuto mnoho projektů zaměřených na šíření italské tradice.

Globální MBA v potravinářství a víně je 12-měsíční program na plný úvazek, vyučovaný výhradně v angličtině. Tento program je určen studentům, kteří již mají solidní pracovní prostředí. Během prvního semestru se kurzy soustředí na obecné řízení, přičemž od druhého semestru budou účastníci studovat specializované předměty týkající se jídla a vína. Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

STRUKTURA

Magisterský titul je 12měsíční denní program zahrnující 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500hodinovou stáž.

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí termín se zaměří na konkrétní předměty každé trati.

KARIÉRNÍ RŮST

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zvláště s ohledem na to, že Bologna Business School má již šest měsíců po absolvování studia historicky 90% umístění.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
27,000 EUR
Štipendium a finanční pomoc k dispozici.
Information
Deadline
Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu