Global MBA Design, móda a luxusní zboží

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

EFMD Epas Accredited

Global MBA Design, móda a luxusní zboží

Bologna Business School

MBA v oblasti designu, módy a luxusního zboží nabízí jedinečnou příležitost kombinovat teorii se zkušenostmi díky exkluzivním zkušenostem nejúspěšnějších italských firem v těchto odvětvích. Účastníci těchto programů budou vyškoleni, aby se stali talentovanými úspěšnými manažery těchto předních společností. Studenti budou schopni zažít z praxe specifické poznatky, které se v těchto oborech vyvinuly v Itálii, které se spojují s kreativitou, stylem a jedinečnými manažerskými dovednostmi.

Značka "Made in Italy" se stala synonymem luxusu a vysoké kvality. Úspěch, který získaly italské společnosti věnované módě a designu, má své kořeny v nesrovnatelné tradici v tomto odvětví. MBA v designu, módě a luxusním zboží udržuje tempo se stále se vyvíjejícím trhem, který udržuje silné pouto s minulostí.

Globální MBA v designu, módě a luxusním zboží je 12-měsíční program na plný úvazek, vyučován výhradně v angličtině. Tento program je určen studentům, kteří již mají solidní pracovní prostředí. Během prvního semestru se kurzy zaměřují na obecné řízení a od druhého semestru budou studenti studovat specializované předměty týkající se designu, módy a luxusního zboží. Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

STRUKTURA

Magisterský titul je 12měsíční denní program zahrnující 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500hodinovou stáž.

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí termín se zaměří na konkrétní předměty každé trati.

KARIÉRNÍ RŮST

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má za šest měsíců po ukončení studia historicky 90% umístění ve všeobecném průměru.

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat jejich kariérní cíle a podpoří je během celého procesu hledání zaměstnání. Toto specializované oddělení se věnuje průzkumu a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

Sestavy kariérního rozvoje

V rámci počátečního pracovního programu se koná specializované setkání kariérního rozvoje. Tento seminář je zaměřen na manažerskou zaměstnatelnost, přehled úspěšných tipů pro pohovor a také uspořádání falešných rozhovorů.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
27,000 EUR
Štipendium a finanční pomoc k dispozici
Information
Deadline
Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu