Přečtěte si oficiální popis

Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.


MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

 • Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin.
 • Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.

MBA na AVT:

 • Intenzivní, postgraduální výkonný titul.
 • Dynamické a vzrušující prostředí, ve kterém se můžete naučit - od studijního turné do USA a Číny až po online učební pomůcky a knihovny, až po špičkové učebny.
 • Fakulty z nejdůležitějších amerických obchodních škol, každé uznávané orgány ve svých oborech.
 • Menší velikosti tříd podporují optimální učení.
 • Harvad Case Learning Method stimulující přednášky pro vytvoření optimálních příležitostí pro učení.
 • Očkovaní účastníci si navzájem nabízejí cennou kolektivní zkušenost.

Mezinárodní, akreditovaný program MBA

AVT je jednou z předních skandinávských obchodních škol pro ambiciózní manažery. Díky mezinárodní akreditaci MBA ze strany Asociace MBA (AMBA) se naše instituce připojí k exkluzivní skupině vysoce kvalitních škol po celém světě.

Je MBA správně pro vás?

Téma AVT Executive MBA je "Zodpovědné vedení v globalizujícím se světě", které je inspirováno globálně odpovědnou vedoucí iniciativou (GRLI). Kromě tradičních témat MBA se učební osnovy zabývají problematikou společenské odpovědnosti podniků, etiky, mezikulturního řízení a udržitelného podnikání.

Ve fázi živého případu vy a vaši kolegové prozkoumáte různé problémy, kterým čelí velká dánská společnost. Grundfos, který působil jako "živý případ" v celém programu MBA, podpořil třídu roku 2009. Třída roku 2010 spolupracovala se společností Carlsberg Group; Třída roku 2011 pracovala s firmou LEGO. Třída MBA roku 2012 pracovala s Maersk Line.

Osvědčené podnikové modely a odborné poznatky

Výkonný program MBA ve společnosti AVT se zabývá klíčovými aspekty podnikání - od strategie, vedení a marketing až po finance, řízení provozu a lidské zdroje. Jedná se o moderní, praktický program, který nabízí osvědčené podnikatelské modely a odborné znalosti, pomocí kterých můžete řešit problémy v reálném životě v rámci své vlastní společnosti a organizace.

Připojte se k ostatním zkušených vedoucích pracovnících

Jako účastník programu AVT MBA se můžete připojit k prestižní a globální komunitě obchodních vůdců složené z předsedů a průkopníků z různých odvětví.

Vytvořte svou profesionální síť

MBA vám pomůže rozšířit svou profesní síť přirozeně tím, že vytvoří vztahy a spojení s fakultou AVT a vašimi kolegy.

Po absolvování studia se stanete členem elitní sítě AVT Alumni Business Network, která navazuje na aliance, které jste vytvořili během studia. V současné době se skládá z více než 800 členů a naše rozsáhlá síť je zaměřena na obchodní příležitosti a možnosti celoživotního vzdělávání pro své členy.

Učení, které odpovídá vašemu obsazenému rozvrhu

Ve společnosti AVT víme, že život je víc než studium. To je důvod, proč program MBA nabízí flexibilní a pohodlné plánování a online integraci pro mnoho programů. Náš program vám umožňuje učit se a růst - aniž byste se obětovali v jiných oblastech svého života.

Vezměte další krok

Můžete požádat o program AVT MBA kdykoli a získat odpověď během pouhých 10 pracovních dnů. Vzhledem k tomu, že MBA je velmi vyhledávaný program s omezeným prostorem, je velmi doporučeno včasné uplatnění.

Executive MBA přijímání

Chcete-li být přijati do programu MBA na AVT, musíte úspěšně dokončit CBA s GPA 3,0 nebo vyšším - nebo minimálně 3,4, pokud nemáte první stupeň v dobrém postavení (např. Bakalářské, magisterské nebo HD diplom).

Aby bylo zajištěno třídní složení, které maximalizuje osobní zkušenost účastníků s výukou, připomíná Admissions Committee:

 • Úspěšné dokončení CBA s požadovanou GPA.
 • Ctižádost a řízení.
 • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti podnikání a / nebo řízení.
 • Osobní profil a potenciál vedení.
 • Znalost anglického jazyka.
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
18 měsíců
Kombinované
Price
389,600 DKK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date