Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.


MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

 • Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin.
 • Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.

MBA na AVT:

 • Intenzivní, postgraduální výkonný titul.
 • Dynamické a vzrušující prostředí, ve kterém se můžete naučit - od studijního turné do USA a Číny až po online učební pomůcky a knihovny, až po špičkové učebny.
 • Fakulty z nejdůležitějších amerických obchodních škol, každé uznávané orgány ve svých oborech.
 • Menší velikosti tříd podporují optimální učení.
 • Harvad Case Learning Method stimulující přednášky pro vytvoření optimálních příležitostí pro učení.
 • Očkovaní účastníci si navzájem nabízejí cennou kolektivní zkušenost.

Mezinárodní, akreditovaný program MBA

AVT je jednou z předních skandinávských obchodních škol pro ambiciózní manažery. Díky mezinárodní akreditaci MBA ze strany Asociace MBA (AMBA) se naše instituce připojí k exkluzivní skupině vysoce kvalitních škol po celém světě.

Je MBA správně pro vás?

Téma AVT Executive MBA je "Zodpovědné vedení v globalizujícím se světě", které je inspirováno globálně odpovědnou vedoucí iniciativou (GRLI). Kromě tradičních témat MBA se učební osnovy zabývají problematikou společenské odpovědnosti podniků, etiky, mezikulturního řízení a udržitelného podnikání.

Ve fázi živého případu vy a vaši kolegové prozkoumáte různé problémy, kterým čelí velká dánská společnost. Grundfos, který působil jako "živý případ" v celém programu MBA, podpořil třídu roku 2009. Třída roku 2010 spolupracovala se společností Carlsberg Group; Třída roku 2011 pracovala s firmou LEGO. Třída MBA roku 2012 pracovala s Maersk Line.

Osvědčené podnikové modely a odborné poznatky

Výkonný program MBA ve společnosti AVT se zabývá klíčovými aspekty podnikání - od strategie, vedení a marketing až po finance, řízení provozu a lidské zdroje. Jedná se o moderní, praktický program, který nabízí osvědčené podnikatelské modely a odborné znalosti, pomocí kterých můžete řešit problémy v reálném životě v rámci své vlastní společnosti a organizace.

Připojte se k ostatním zkušených vedoucích pracovnících

Jako účastník programu AVT MBA se můžete připojit k prestižní a globální komunitě obchodních vůdců složené z předsedů a průkopníků z různých odvětví.

Vytvořte svou profesionální síť

MBA vám pomůže rozšířit svou profesní síť přirozeně tím, že vytvoří vztahy a spojení s fakultou AVT a vašimi kolegy.

Po absolvování studia se stanete členem elitní sítě AVT Alumni Business Network, která navazuje na aliance, které jste vytvořili během studia. V současné době se skládá z více než 800 členů a naše rozsáhlá síť je zaměřena na obchodní příležitosti a možnosti celoživotního vzdělávání pro své členy.

Učení, které odpovídá vašemu obsazenému rozvrhu

Ve společnosti AVT víme, že život je víc než studium. To je důvod, proč program MBA nabízí flexibilní a pohodlné plánování a online integraci pro mnoho programů. Náš program vám umožňuje učit se a růst - aniž byste se obětovali v jiných oblastech svého života.

Vezměte další krok

Můžete požádat o program AVT MBA kdykoli a získat odpověď během pouhých 10 pracovních dnů. Vzhledem k tomu, že MBA je velmi vyhledávaný program s omezeným prostorem, je velmi doporučeno včasné uplatnění.

Executive MBA přijímání

Chcete-li být přijati do programu MBA na AVT, musíte úspěšně dokončit CBA s GPA 3,0 nebo vyšším - nebo minimálně 3,4, pokud nemáte první stupeň v dobrém postavení (např. Bakalářské, magisterské nebo HD diplom).

Aby bylo zajištěno třídní složení, které maximalizuje osobní zkušenost účastníků s výukou, připomíná Admissions Committee:

 • Úspěšné dokončení CBA s požadovanou GPA.
 • Ctižádost a řízení.
 • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti podnikání a / nebo řízení.
 • Osobní profil a potenciál vedení.
 • Znalost anglického jazyka.
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
18 měsíců
Kombinované
Price
389,600 DKK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date