Global Executive MBA

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Chcete změnit

Chcete se transformovat profesionálně a osobně. Rozšiřte své znalosti globálního vedení a prohloubte své porozumění sebe sama. Rozšiřte svoji perspektivu. A vyzvěte vše, co víte.

Globální výkonná MBA (GEMBA) vám poskytuje nástroje, důvěru a rozšířenou vizi světa k posílení a stát se skutečně globálním lídrem.

Chcete změnit. Jste připraveni na to?

Zkušenost GEMBA

Globální zkušenost MBA, která je náročná, důsledná, praktická a skutečně globální, zvýší vaši schopnost vést a transformovat vaši vizi řízení.

Globální k jádru

Tento vysoce pohlcující program shromažďuje významné členy fakulty, vedoucí myšlenek a vedoucí podniků z 30 zemí, jejichž frontové zkušenosti obíhají kolem světa.

Kohorta vysoké ráže

Učte se spolu s výjimečným kádrem vedoucích představitelů z bohaté rozmanitosti podnikatelského a kulturního prostředí. Jejich šířka a hloubka znalostí vytváří dynamickou dynamiku ve třídě.

Přísný a relevantní

Program je veden odborníky fakulty IESE a zahrnuje případové analýzy a metodiky učení zaměřené na akce, aby se zamezilo nejkritičtějším problémům a trendům formujícím globální ekonomiku.

Žebříčky

Svědectví

"Ačkoli jsem měl úspěšnou kariéru, cítil jsem, že se potřebuji obnovit pro další fázi své kariéry. Profesoři světové třídy a akademická přísnost programu GEMBA mě vystavili novým podnikatelským nápadům a prostředím, představili mě úžasné skupině spolužáků a vyzval mě, abych se stal lepším člověkem. ““

Richard Orazietti, GEMBA 18
Senior viceprezident, pokladník, Goldcorp, Kanada

Struktura programu

Globální výkonná MBA se koná ve čtyřech obchodních centrech: Barcelona, New York, Šanghaj a Silicon Valley. Program vás přenese na klíčové trhy a obchodní komunity po celém světě, aby vám poskytl skutečně globální perspektivu.

Svůj zážitek z učení si můžete dále přizpůsobit výběrem z portfolia volitelných modulů nabízených na pěti kontinentech.

Náročné osnovy

Osnovy Global Executive MBA jsou kombinovány pro větší flexibilitu . Bezproblémovou kombinací přímých modulů a práce online urychlíte svůj globální vedoucí potenciál.

Každý základní modul zahrnuje řadu základních kurzů o základech globálního podnikání, včetně principů vedení, finančního účetnictví, podnikání a digitální transformace. V modulu 4 budete pracovat na podnikatelském plánu mimo areál.

 • Modul 1 - Položení základů
 • Modul 2 - Rozšíření podnikání
 • Modul 3 - Zlepšení podnikání
 • Modul 4 - Správa tvorby hodnot
 • Modul 5 - Vedoucí přes hranice
 • Modul 6 - Podpora inovací
 • Modul 7 - to vše dohromady

Každý modul obsahuje tři odlišné fáze:

 1. Předbytové
  Připravte se na to, co je před námi. Oživte své znalosti a porozumění základním obchodním konceptům.
 2. Obytný
  Prozkoumejte koncepty v dynamickém kontextu týmové práce, debaty na základě případů, přednášek a workshopů na akademické půdě. Vezměte to dále s návštěvami společnosti, událostmi a přednáškami hostů.
 3. Post-obytné
  Aplikujte nové koncepty, sdílejte zpětnou vazbu a analýzu a spolupracujte na projektech.

Přijetí

Globální proces přijímání MBA je navržen tak, aby určil, zda je program pro vás a vaše profesní cíle vhodný. Žádáme vás, abyste nás před přihlášením kontaktovali, abyste se setkali s přijímacím mentorem, který zkontroluje vaše resumé a poskytne podrobné informace o studijním zážitku.

Celoživotní učení

Budete součástí dynamické komunity absolventů, kterou tvoří více než 45 000 profesionálů, kteří žijí a pracují ve více než 100 zemích. Ať jste kdekoli, ať jste kdekoli, ať jste kdekoli, vždy budete mít na dosah absolventa IESE.

 • 45 000 absolventů
 • 108 národností
 • 68 výročních e-konferencí
 • 230 nepřetržitých výukových lekcí každý rok
 • 33 regionálních kapitol

Podpora po celou dobu vaší kariéry

Získání titulu Global Executive MBA je teprve začátek. Po absolvování budete mít prospěch z mnoha iniciativ, které vám pomohou pokračovat ve vaší výuce, například:

 • Akreditovaní trenéři
 • Individuální hodnotící rozhovory
 • Platforma SUCCEED, která vám umožní navrhnout svůj vlastní plán profesního a osobního rozvoje
 • Pracovní příležitosti

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At IESE Business School we want to educate leaders to whom we can entrust the future of business and society.

At IESE Business School we want to educate leaders to whom we can entrust the future of business and society. Méně
Barcelona , Madrid , Mnichov , New York , Sao Paulo , Šanghaj , San Francisco + 6 Více Méně