Global Executive MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Global Executive MBA se vyučuje prostřednictvím naší inovativní hybridní metodiky, která kombinuje virtuální období učení s pobytovými obdobími v Madridu, Šanghaji a New Yorku.

Naše hybridní metodologie je výsledkem sloučení toho nejlepšího z obou modalit za účelem vytvoření jedinečného, flexibilního a globálního formátu školení. Zvýšit možnosti rozšíření hranic působících na globalizovaném trhu zákazníků, konkurentů a dodavatelů.

Jedná se o inovativní program řízení zaměřený na profesionály s manažerskými zkušenostmi, kteří prozkoumávají nové obzory globálního obchodního řízení. Za tímto účelem oslovuje základní znalosti, aby vedl organizaci aplikovanou na realitu společností působících v Asii, Evropě a Americe, a to díky třem mezinárodním pobytům v Madridu, Šanghaji a New Yorku.

Globální manažer MBA je navržen tak, aby zlepšoval a rozšiřoval obchodní a manažerské dovednosti zúčastněných odborníků, kteří zastávají zodpovědné pozice v předních společnostech a organizacích. V průběhu programu získáte globální vizi společnosti, jejího provozu a organizace a budete rozvíjet potřebné dovednosti pro vedení projektu v mezinárodním měřítku.

134934_pexels-photo-2897883.jpeg

Důvody pro přijetí tohoto mistra na EAE Business School

 1. Rezidenční program v Madridu, Šanghaji a New Yorku
  Část obsahu i obhajoba závěrečného projektu MBA se vyučují ve třech obytných místnostech na začátku, uprostřed a na konci programu, v Madridu ( EAE ), Šanghaji (Šanghajská univerzita) a New Yorku (Kean University), resp. .
 2. Orientace na míru
  Během Global Executive MBA budete moci provádět individuální koučinková sezení, která vás osobně a profesionálně povedou během vývoje rezidencí.


 3. Obchodní sítě
  „Setkání s profesionály z velkých společností a dalšími studenty, které vám umožní rozšířit vaši síť kontaktů. V roce 2018 jsme uspořádali setkání s vedoucími společnostmi, jako jsou Google, Vodafone, Accenture, Intel, Cepsa, Bacardi nebo Telefónica, mimo jiné.“


 4. EAE Emprende
  Prostřednictvím našeho podnikatelského inkubátoru vyděláváme, financujeme a doprovázíme vaše podnikatelské projekty. EAE Lab vám poskytne potřebné zdroje a prostředí, abyste mohli identifikovat konkurenční výhody a rozvíjet svůj podnikatelský záměr.


 5. Výkonný partner zaměstnanosti
  Podporujeme průběžné školení profilů managementu a zvyšujeme jejich profesionální projekci.

Nejlepší

 • +77 000 manažerů vyškolených od roku 1958
 • Top 25 z 25 nejlepších obchodních škol na světě Ranking América Economía 2019
 • 50 nejlepších z 50 nejlepších v Evropě v žebříčku QS Global MBA 2019
 • 1. obchodní škola ve Španělsku, kde se vyučují oficiální univerzitní mistři
 • 103 různých národností v roce 2018

134935_pexels-photo.jpg

Zpráva o zaměstnanosti

 • Na konci magisterského studia získalo 85% studentů nové pracovní nabídky
 • 81% Zvyšte svůj plat až o 30% jeden rok po dokončení mistra EAE
 • + 7 000 pracovních nabídek a stáží zveřejněných v roce 2018
 • Top 5 náborových společností roku 2018: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol a Coca Cola

Možnosti financování

V EAE víme, že talentovaní studenti Global Executive MBA nás inspirují pozitivně a jsou hnací silou naší komunity. Stipendia EAE odměňují vaše úsilí na cestě k dokonalosti a jsou závazkem k rovnosti a sociální spravedlnosti, který rozšiřuje příležitosti pro přístup k našim vzdělávacím programům.

 • Finanční pomoc dostává 25% studentů
 • 12 vlastních financování po 12 měsících bez úroků
 • 4 různé typy stipendií EAE
Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Čtěte více

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Méně
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Šanghaj + 5 Více Méně