Global Executive MBA (Gemba)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Program GEMBA (Global Executive MBA) je osmnáctiměsíční studijní program nabízený od roku 1997 prostřednictvím partnerství mezi Washingtonskou obchodní univerzitou a Sangnamským institutem řízení na Yonsei School of Business. GEMBA nabízí zkušené manažery vynikající vzdělání MBA a základní mezinárodní expozici. Tento program je otevřen každému, po celém světě, který splňuje požadavky na přijetí a má schopnost studovat v Koreji a ve Spojených státech.

Přehled programu

Každý leden 35 až 40 vedoucích pracovníků začíná 18-měsíční program Global Executive MBA na Yonsei University v Soulu. Manažeři s vedoucím potenciálem a demonstrovanými dovednostmi v anglickém jazyce stráví šest intenzivních měsíců učení o obchodních zásadách a postupech na Sangnamském institutu managementu před příchodem do Seattlu na začátku července.

Během letního čtvrtletí na Washingtonské univerzitě jsou studenti seznámeni se Seattlovou komunitou a jsou zapsáni do kurzů angličtiny a kurzu obchodní komunikace pro mezinárodní manažery. Počínaje koncem září trvají manažeři devět měsíců studováním řady základních a volitelných absolventských kurzů o globálních strategiích řízení.

V červnu po úspěšném absolvování programových požadavků se studenti Global Executive MBA účastní absolventských obřadů na univerzitě ve Washingtonu. Jsou uděleny diplom MBA z University of Washington a společné osvědčení od Yonsei University a University of Washington.

Organizační výhody

Globální Executive MBA Program je více než poskytnout vyšší vzdělání pro jednotlivce. GEMBA přináší silnější vůdce, lepší síťové manažery a přístup k nejmodernějšímu managementu výzkumu. Společnosti, jejichž zaměstnanci jsou v programu GEMBA, mají prospěch, protože získají nástroje a koncepce potřebné k tomu, aby své organizace přijaly na další úroveň, a vyvíjejí a prožívají globální perspektivu pro podnikání a kulturu.

Při podpoře vzdělávání zaměstnance činí zaměstnavatel moudré obchodní rozhodnutí. Tato investice přinese výnosy ve formě lepších rozhodnutí, inovativních nápadů a nových procesů a integraci špičkového výzkumu do operací společnosti. Hodnota vzdělání, jeho okamžitá použitelnost a získaná profesionální síť jsou jasným přínosem jak pro účastníky, tak pro zaměstnavatele. Zaměstnavatelé dostanou rychlou návratnost investice, jelikož nové koncepce jsou uvedeny do praxe.

Sponzorské společnosti také zjišťují, že podpora účasti v programu Global Executive MBA také pomáhá přilákat a udržet talentované zaměstnance a připravit je na budoucí vedoucí úlohy v rámci společnosti.

Osnovy

Univerzita Yonsei


Výuka fakulty Yonsei zkoumá základy řízení podniku. Studenti získají počáteční instrukce v ekonomické a finanční analýze, roli jednotlivců v organizaci, marketingovém řízení, korporátním financování a manažerském účetnictví. Oni také studovat spotřebitelský marketing, řízení provozu a jak se lidé chovají v pracovních systémech. Naučí se také metody analýzy dat, získávání praktických dovedností pomocí počítačů a internetu a prozkoumat informační technologie. Kurzy na univerzitě Yonsei jsou rozděleny do tří kategorií: Studium před MBA, kurzy nadace a funkční kurzy.

University of Washington


Studium na Washingtonské univerzitě bude zahrnovat tři hlavní akademické složky: obchodní angličtinu, základní kurzy GEMBA a volitelné předměty MBA. Studenti GEMBA jsou navíc povinni účastnit se 16 hodin společenských služeb a probíhající série mezikulturních rozhovorů na oběd o současných otázkách.

V prvním čtvrtletí se studenti účastní intenzivního kurzu angličtiny a jednoho nebo dvou hlavních obchodních kurzů. Během podzimu, zimy a jarní čtvrti se studenti zapojí do kombinace základních a volitelných kurzů. Základní kurzy jsou přizpůsobeny speciálně pro studenty GEMBA a vycházejí z učení, které se uskutečnilo na univerzitě Yonsei. Volitelné kurzy jsou otevřeny studentům GEMBA, aby se s ostatními studenty MBA na univerzitě ve Washingtonu. Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby uvažovali široce při plánování svých studií na univerzitě ve Washingtonu, stavěli na předchozích vzdělávacích nebo odborných zkušenostech a rozvinuli se do oblastí, které jim dávají vyšší stupeň všestrannosti a odbornosti.

Výuka služeb je důležitou součástí vzdělávací zkušenosti. Každý student musí dobrovolně pracovat v komunitě celkem 16 hodin. Cílem tohoto požadavku je poskytnout každému studentovi GEMBA zkušenosti s Američany mimo univerzitní kontext. Tato zkušenost "učení se službami" přispěje ke svému schopnosti konverzovat v angličtině a bude jim také poskytovat lepší ocenění každodenního života ve Spojených státech.


Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... Čtěte více

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. Méně
Seattle , Soul , San Francisco + 2 Více Méně