Globální výkonný MBA (GEMBA)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Modulární program INSEAD Global Executive MBA (GEMBA) se koná v plně integrovaných kampusech napříč třemi regiony: Evropa (Francie), Asie (Singapur) a Střední východ (Abú Dhabí). GEMBA nabízí zkušeným manažerům intenzivní 14 až 17měsíční zrychlený postup na vrchol prostřednictvím jedné z nejprestižnějších a multikulturních obchodních škol na světě.

Každá třída má jedinečnou rozmanitost národností a obchodního zázemí, což umožňuje účastníkům učit se jeden od druhého a budovat úzce spletenou, ale celosvětově distribuovanou síť. Další jedinečnou vlastností je program Leadership Development Program (LDP), který zahrnuje programový program skupinového koučování, 360stupňová hodnocení a týmové aktivity, jejichž cílem je rozvíjet styl vedení, který je pro vás autentický, a tak ještě více urychluje kariérní postup. .

Výhoda GEMBA

Vysoce hodnocené a globálně uznávané

Jak INSEAD Global EMBA (GEMBA), tak Tsinghua- INSEAD EMBA (TIEMBA) jsou podle Financial Times (2018) zařazeny mezi nejlepší na světě.

Unikátní zaměření na vedení

Náš program rozvoje vedení běží v celém programu a vyvíjí se spolu s vašimi vlastními vedoucími schopnostmi.

Učení prostřednictvím rozmanitosti

Na rozdíl od jiných škol nemá INSEAD dominantní národní kulturu. To nám umožňuje proměnit rozmanitost v mocný nástroj pro učení.

Globální, intenzivní a efektivní

Vzhledem k tomu, že po dobu od 14 do 17 měsíců je potřeba pracovat 51 až 60 dní od práce po dobu 14 až 17 měsíců, je GEMBA jednou z nejúčinnějších cest k dosažení nejvyššího stupně podnikání.

Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA)

Dvoustupňový Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA) poskytuje další možnost pro zkušené vedení - ve spolupráci s jednou z největších světových univerzit v Pekingu, Tsinghua University. Tento jedinečný program rozvíjí důkladné porozumění podnikání v Číně, a to jak z mezinárodního, tak z domácího hlediska, které lze použít i na další rozvíjející se trhy po celém světě.

Praktické prvky

Vzdělávání v oblasti řízení je především o překlenovací teorii a praxi. To platí zejména v našem programu GEMBA, kde se účastníci střídají mezi učebnou a skutečným světem. I když jsou naše metody učení pevně zakotveny v teorii, zdůrazňují praktické učení a praktické informace.

Implementační eseje

Od účastníků se vyžaduje, aby si vybrali 2 základní kurzy nebo volitelné předměty, na nichž budou psát implementační esej, přičemž se budou učit z kurzů na praktické problémy a problémy, kterým v práci čelí.

Peer Exchange

V rámci našeho Leadership Development Programme (LDP) má každý účastník příležitost strávit nějaký čas v prostorách organizace spoluúčastníka. Tyto strukturované burzy poskytují vynikající příležitost poučit se z obchodních praktik a kontextu ostatních. Účastníci si navzájem poskytují zpětnou vazbu a tuto složku zahrnují do svého reflexního dokumentu v rámci LDP.

Capstone Business Simulation

Výkonná počítačová simulace umožní účastníkům uplatnit své disciplinární dovednosti v konkurenční a vysoce realistické obchodní hře. Konkurenční výsledky jsou hodnoceny simulovanými trhy.

Závěrečný projekt

Závěrečný projekt vyžaduje, aby účastníci aplikovali obsah kurzu při práci na reálných příležitostech pro implementaci post-programu. Projekty mohou být sponzorovány společností.

128284_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Vstupné

Hledáme zkušené manažery s intelektuální zvědavostí a touhou učit se a vyzývat se v přísném akademickém programu. Vítáme aplikace z celého světa bez ohledu na rasu, náboženství, pohlaví nebo finanční postavení a naším cílem je vybudovat prvotřídní, vzrušující, dynamickou a rozmanitou třídu.

Roční příjem GEMBA je rozdělen do tří regionálních sekcí, které zahrnují asi 210 účastníků a představují celkem více než 50 národností. Proces přijímání do EMBA je stejný pro všechny uchazeče o GEMBA, ať už se ucházejí o Asii, Střední východ nebo o Evropu. Uzávěrky přihlášek se však liší, protože oddíly začínají k různým datům.

Jste připraveni na výzvu?

GEMBA není jen intenzivní obchodní kurz. Je to intenzivní všestranná zkušenost: hlavní závazek, který musí být udržován po mnoho měsíců. Před zahájením procesu přijímání EMBA si prosím uvědomte, že musíte navštěvovat - a připravit - všechny moduly bez výjimky a také dokončit značný objem práce mezi moduly.

Kritéria přijetí

Máme čtyři kritéria pro přijetí do EMBA, která mají stejnou důležitost:

Osvědčené vedení

INSEAD hledá uchazeče, kteří mohou prokázat svůj potenciál jako vůdci. Při posuzování vaší žádosti vezmeme v úvahu vaše profesionální zkušenosti a minulý výkon. Účastníci naší současné třídy mají v průměru 13 let praxe a nejméně tři roky v manažerské roli zodpovědné za týmy a / nebo projekty.

Akademická kapacita

INSEAD GEMBA je intenzivní, přísný a náročný. Musíte mít solidní akademickou nadaci: bakalářský titul nebo ekvivalent z uznávané vysoké školy nebo univerzity (i když za výjimečných okolností se můžeme tohoto požadavku vzdát).

Mezinárodní výhled

Přilákáme uchazeče s mezikulturní citlivostí a mezinárodním výhledem. Uvažujeme o uchazečích, kteří žili, pracovali nebo studovali v zahraničí nebo kteří pracují pro mezinárodní společnosti nebo na mezinárodní úrovni s klienty, dodavateli nebo jinými zúčastněnými stranami.

Schopnost přispívat

Hledáme kandidáty, kteří prokazují jasnou touhu po intelektuálním růstu, a to jak ve třídě, tak prostřednictvím práce na skupinových projektech. Od účastníků se očekává, že budou aktivně přispívat a sdílet poznatky, které získali během svých profesních a osobních zkušeností.

Termíny a termíny

I když máme lhůty, přijímáme žádosti průběžně, což znamená, že jakmile odešlete, začneme zpracovávat vaši žádost. Doporučujeme však podat žádost co nejdříve, zejména pokud máte v úmyslu požádat o stipendium.

Výkonné MBA (GEMBA) Poplatky a náklady

Program se odehrává v modulárním formátu na kampusu Europe Campus, Asia Asia a Middle East Campus v závislosti na sekci, ke které se připojíte. Ať už vyberete kteroukoli trasu, budete studovat na všech třech kampusech a setkat se jako jedna třída pro druhou polovinu programu. Třída absolventů společně v Singapuru.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Méně
Fontainebleau , Singapur , Abu Dhabi , San Francisco + 3 Více Méně