Přečtěte si oficiální popis

Darden Global MBA pro ředitele (GEMBA) je určen pro zkušené manažery, kteří se snaží pokračovat v mezinárodní kariéře a pokračovat v práci na plný úvazek.


21měsíční program vyučuje stejná vysoká škola, která vyučuje v dalších programech programu Darden a zaměřuje se na přípravu studentů na to, aby byli připraveni na globální připravenost řídit podnikání v mezinárodním prostředí a jsou připraveni vést organizaci, která podniká ve více zemích. Darden tento cíl dosahuje jak globálním obsahem učebních osnov, tak kontextu, v němž je dodáváme.

Po dokončení Darden GEMBA budete připraveni prosperovat v globálně distribuovaných firmách, napříč trhy, napříč kulturami a rozvíjejícími se regiony.

Mezinárodní bydliště

Během celého programu se zúčastníte šesti mezinárodních pobytů - jednou do Brazílie, Evropy, Číny a Indie a dvakrát do Spojených států. Na těchto rezidencích budete cestovat s nejvyššími fakultami společnosti Darden a navštěvovat vlivné firmy během průzkumu globálních vedoucích pozic, získávat kulturní znalosti a kontakty a naučit se pracovat přes mezinárodní hranice.

Dálkové studium

Přibližně jedna třetina kurzu GEMBA je doručována prostřednictvím dálkového studia. Chcete-li poskytnout vysoce zapojující učební zkušenost mezi rezidenty, budete se účastnit živých online kurzů, pracovat na jednotlivých úkolech, účastnit se projektů malých skupin a setkání učebních týmů a setkat se s fakultou jeden na jednoho.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Virginia Darden School of Business »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Sep 2019
Duration
21 měsíců
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date