Darden Global MBA pro ředitele (GEMBA) je určen pro zkušené manažery, kteří se snaží pokračovat v mezinárodní kariéře a pokračovat v práci na plný úvazek.


21měsíční program vyučuje stejná vysoká škola, která vyučuje v dalších programech programu Darden a zaměřuje se na přípravu studentů na to, aby byli připraveni na globální připravenost řídit podnikání v mezinárodním prostředí a jsou připraveni vést organizaci, která podniká ve více zemích. Darden tento cíl dosahuje jak globálním obsahem učebních osnov, tak kontextu, v němž je dodáváme.

Po dokončení Darden GEMBA budete připraveni prosperovat v globálně distribuovaných firmách, napříč trhy, napříč kulturami a rozvíjejícími se regiony.

Mezinárodní bydliště

Během celého programu se zúčastníte šesti mezinárodních pobytů - jednou do Brazílie, Evropy, Číny a Indie a dvakrát do Spojených států. Na těchto rezidencích budete cestovat s nejvyššími fakultami společnosti Darden a navštěvovat vlivné firmy během průzkumu globálních vedoucích pozic, získávat kulturní znalosti a kontakty a naučit se pracovat přes mezinárodní hranice.

Dálkové studium

Přibližně jedna třetina kurzu GEMBA je doručována prostřednictvím dálkového studia. Chcete-li poskytnout vysoce zapojující učební zkušenost mezi rezidenty, budete se účastnit živých online kurzů, pracovat na jednotlivých úkolech, účastnit se projektů malých skupin a setkání učebních týmů a setkat se s fakultou jeden na jednoho.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Virginia Darden School of Business »

Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
21 měsíců
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date