Globální MBA

Všeobecné informace

Popis programu

SP Jain MBA - Global (GMBA) je unikátně vytvořený 12 měsíční program vyžadující studenty ke studiu ve všech 3 areály v Dubaji, Singapuru a Sydney. Oni jsou tak ponořeni do obchodních praktik v každém městě, kde pracují s místními firmami a mají dílny a návštěv na místě týkající se politického, kulturního a podnikatelského prostředí. Tím se studenti lépe přizpůsobovat dnešní obchodní výzvy, více vnímavý žít kdekoli, a další adept na práci s lidmi z různých kultur.

MBA - Global (GMBA), program je navržen tak, aby studentům pomoci stát se silnými rozhodují prostřednictvím denního aplikací založených na práci jim ukládá povinnost rozhodnout, jak reagovat na nejednoznačné situace a / nebo se zabývají neúplných informací. Jako výsledek, oni jsou schopni mít cenný dopad na jejich organizace od okamžiku jejich přistoupení.

Pořadí: The Economist řadí SP Jain do 100 nejlepších celosvětových MBA na světě (2015) Forbes (USA) vyhrál SP Jain # 10 na světě, nejlepší mezinárodní jednoleté MBAs 2015-2016 Forbes (USA) vyhrál SP Jain # 1 v Dubaji , # 19 ve světě, Forbes Nejlepší mezinárodní obchodní pozice ve školách 2013-2014 Finanční časy (UK) Hodnoceno SP Jain v Top 1% Business School na světě v roce 2011 a 2012

Volitelné moduly

Logistika, investiční bankovnictví, marketing, IT management

Cílové publikum

Studenti s 3-8 let praxe.

Sací měsíců: Jan, May, September

Profesní dráhy

SP Jain MBA - Global (GMBA) je ideální pro potřeby trhu SAE. Vzhledem k tomu, UAE je multi-kulturní a mezinárodní zemi, podnikání a obchodování se zeměmi celého světa, multi-školní areál, pohlcující vzdělání naši studenti se zavazují, z nich dělá velmi dobře kvalifikovaný pochopit a uspět ve Spojených arabských emirátech. Škola poskytuje studentům s umístěním v top společností po celém světě, a má více než 2000 úspěšně umístila GMBA absolventy.

Vstupní požadavky

Bakalářský titul v jakémkoliv oboru (Minimálně 3 roky studijní program) - SP Jain zkoušku způsobilosti nebo GMAT skóre 650 a výše, následuje osobní pohovor. Uchazeči by měli být v kategorii 3-8 let praxe.

Svědectví bývalého studenta

"SPJ byla skutečně globální zážitek a jsem hrdý, že jsem podílíte v takovém experimentální a nové koncepce kurzy managementu. Podíváte-li se na předních univerzitách v USA, Evropě, atd, téměř všechny jsou alespoň zvažuje myšlenku jednoročního programu namísto dvou, stejně jako pomalu uvědomují, že svět je stále více a více propojené a že žije v ostatní regiony je obrovská část poznávání světa. Vzali jsme kurzů z fakulty z mnoha zemí, kontinentů, s různými názory a učebních stylů. "

  • Michael Shinzaki Třída GMBA v roce 2014
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Dubai campus sets an atmosphere that motivates a student to learn and explore, and derive benefits from interactions with the multinational student community of the Dubai International Academic Ci ... Čtěte více

The Dubai campus sets an atmosphere that motivates a student to learn and explore, and derive benefits from interactions with the multinational student community of the Dubai International Academic City (DIAC). The DIAC is a purpose-built campus exclusively for colleges and universities. It provides a single location for post secondary education in the Emirate bringing together 30 institutions from 13 different countries, allowing students and faculty coming from different institutions to connect and learn from each other. Méně