Globální MBA na částečný úvazek

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Globální MBA na částečný úvazek

Zvedněte se. Změnit směr. Transformujte svou kariéru.

Umístění: Sao Paulo, Brazílie

Zkušenosti s workshopy, které motivují, seskupují projekty, které vybízejí, a kolegové, kteří se inspirují. S tímto flexibilním globálním programem můžete studovat s námi v Manchesteru, Dubaji, Šanghaji, Singapuru, Hong Kongu nebo São Paulu. Odložte se na pracovišti od prvního dne.

Manchester Global Part-time MBA je navržen tak, aby odpovídal práci a osobním závazkům, což vám poskytuje flexibilitu ke studiu, pokud vám to vyhovuje nejlépe.

Vyučování na světové úrovni je dodávána v blocích v rezidenčních dílnách, doplněná o online aktivitu, která obohacuje učení. To znamená, že váš fyzický čas mimo kancelář je naplánován předem pro minimální přerušení kariéry. Pokud by vás vaše kariéra v zahraničí, můžete pokračovat v studiu bez problémů v jednom z našich šesti globálních center.

Program je plně vyučován v angličtině a my přivádíme akademické pracovníky MBS do São Paulo do tříd. V Brazílii provozujeme globální MBA v partnerství s FGV, prestižní místní obchodní škole a několik modulů v programu jsou vyučováni jejich akademickými pracovníky po stejném programu na celém světě.

Náš přístup ke kombinovanému učení nabízí vyváženou kombinaci sebehodnocení a praktického učení s globálními kolegy. Typický semestr bude zahrnovat až tři osobní workshopy, dodávané zpět do jednoho z našich center po celém světě. Kromě toho navštěvujete on-line kurzy, studujte online ve specializovaném e-learningovém prostředí a podílejte se na diskusních fórech s e-tutory a kolegy.

(dotazy by měly být směrovány na contato@mbsbrazil.com.br )

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary.

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary. Méně
Sao Paulo , Manchester + 1 Více Méně

Akreditace