Přečtěte si oficiální popis

EFMD Epas Accredited

Inovace a podnikatelské dovednosti se stále více stávají základními požadavky na úspěch dnešního podnikání. MBA v inovačním řízení / mechanika

Struktura

Magisterský titul je 12měsíční denní prezenční program v angličtině , včetně 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500 hodin praxe .

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí termín se zaměří na kurzy specifické pro supercars, superbikes a motorsports.

Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

Kariérní růst

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má za šest měsíců po ukončení studia historicky 90% umístění ve všeobecném průměru .

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat jejich kariérní cíle a podpoří je během celého procesu hledání zaměstnání. Toto specializované oddělení se věnuje průzkumu a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

Finanční pomoc

Bologna Business School nabízí jak úplné, tak částečné stipendia pro účastníky MBA. Všichni žadatelé mohou žádat bez ohledu na jejich státní příslušnost. Stipendia jsou založeny na zásluhách (jak akademické, tak i profesionální zásluhy) a pokrývají výdaje pouze na školné.

Globální MBA nabízí štipendium na:

  • 35 000 EUR (plné stipendium)
  • 20 000 EUR (částečná stipendia)
  • 15 000 EUR (částečná stipendia)
  • 10 000 EUR (částečná stipendia)

Díky dohodě mezi Bologna Business School a Intesa Sanpaolo mohou účastníci žádat o "PerTe Prestito Con Lode", dlouhodobou a nízkorozpočtovou čestnou půjčku.

Hlavní vlastnosti:

  • Částka půjčky se rovná registračnímu poplatku
  • Snížená úroková sazba
  • Není požadováno zajištění
  • Splatné za 10 let
  • Bez poplatků za předčasné uzavření
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Bologna Business School »

Poslední aktualizace December 22, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
27,000 EUR
Deadline
Kontaktuj školu
(Round I) - February 15th, 2019 (Round II) - April 29th 2019 (Round III) - July 15th 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
(Round I) - February 15th, 2019 (Round II) - April 29th 2019 (Round III) - July 15th 2019

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
(Round I) - February 15th, 2019 (Round II) - April 29th 2019 (Round III) - July 15th 2019
End Date