Globální MBA inovační management / mechanika

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

EFMD Epas Accredited

Globální MBA inovační management / mechanika

Bologna Business School

Inovace a podnikatelské dovednosti se stále více stávají základními požadavky na úspěch dnešního podnikání. MBA v inovačním řízení / mechanika

innovation talks

Bologna Business School čerpá ze silné oblasti regionu Emilia Romagna, dlouholetého národního a mezinárodního vůdce v oboru. Poskytuje účastníkům přímý kanál odborníkům, vědcům a vedoucím podnikatelů, kteří se aktivně snaží přiblížit budoucnost. Inovace vyžaduje kreativitu a závazek celé organizace s manažeři, kteří jsou schopni zvládnout bezhraniční povahu inovačního managementu a odborně je řídit. Doplnit naše regionální představitele je mezinárodní fakulta a třída s účastníky přes 30 národností.

Globální MBA v mechaniky a automatizaci je 12-měsíční program na plný úvazek, vyučován výhradně v angličtině. Tento program je určen studentům, kteří již mají solidní pracovní prostředí. Během prvního semestru se kurzy soustředí na obecné řízení, přičemž od druhého semestru budou účastníci studovat specializované předměty týkající se mechaniky a automatizace. Program je dokončen, když studenti absolvují 500hodinovou stáž. Stáž pomůže studentům zlepšit své dovednosti v oblasti řešení problémů, aplikovat své nově vyvinuté znalosti a dát jim příležitost čelit skutečným situacím, které vznikají v rámci podnikatelského světa.

Naše programy poskytují vzrušující a naplňující výukové zkušenosti tím, že nabízejí optimální velikosti tříd, a to integrací případových studií v reálném životě a také tím, že poskytují studentům příležitost stát se součástí komunity BBS .

STRUKTURA

Magisterský titul je 12měsíční denní program zahrnující 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500hodinovou stáž.

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru budou studenti studovat základy obecného managementu, zatímco druhý a třetí termín se zaměří na konkrétní předměty každé trati.

innovation talks

KARIÉRNÍ RŮST

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů našeho programu MBA, který je dosažen prostřednictvím systematického přístupu k profesnímu rozvoji, jakož i neustálým úsilím o efektivní sladění profesionálních projektů našich studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má za šest měsíců po ukončení studia historicky 90% umístění ve všeobecném průměru.

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat jejich kariérní cíle a podpoří je během celého procesu hledání zaměstnání. Toto specializované oddělení se věnuje průzkumu a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

Sestavy kariérního rozvoje

V rámci počátečního pracovního programu se koná specializované setkání kariérního rozvoje. Tento seminář je zaměřen na manažerskou zaměstnatelnost, přehled úspěšných tipů pro pohovor a také uspořádání falešných rozhovorů.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
27,000 EUR
Information
Deadline
Červenec 1, 2019
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu