Globální MBA Zelená energie a udržitelné podniky

Bologna Business School

Popis programu

Read the Official Description

EFMD Epas Accredited

Globální MBA Zelená energie a udržitelné podniky

Bologna Business School

MBA v oblasti zelené energie a udržitelných podniků se může pochlubit týmem profesorů z celého světa: Izraele, Dánska, Indie, Kanady, USA a Francie. Program, který se zabývá těmito horkými tématy, které vedoucí společnosti nemohou dovolit ignorovat. Účastníci budou zapojeni do povzbuzení stimulujícího učení, kdy lidé se silnými environmentálními a společenskými hodnotami integrují rozvoj podnikatelských a podnikových dovedností v podnikání s budováním kritického myšlení a vedoucích kompetencí.

Udržitelný rozvoj, řízení dopadů na životní prostředí, sociální podnikání a podnikatelská etika představují mimořádnou pozornost mezi společnostmi po celém světě. Další generace obchodních vůdců musí být připravena řídit výkony a strategie společnosti v tomto měnícím se prostředí. MBA Zelená energie a trvale udržitelné podniky jsou navrženy tak, aby hledaly řešení, která úspěšně řeší trojitý zdokonalení: finanční životaschopnost, ekologickou udržitelnost a sociální spravedlnost.

MBA v zelené energii a udržitelném podnikání je 12-měsíční program na plný úvazek, vyučován výhradně v angličtině. Je věnován studentům, kteří již mají solidní pracovní prostředí. 500 hodinová stáž pomůže studentům zlepšit dovednosti v oblasti řešení problémů, což jim umožní čelit skutečným situacím, které se běžně vyskytují v podnikovém světě. Během prvního semestru se aktivity třídy zaměří na obecné řízení, přičemž od druhého semestru budou účastníci studovat předměty specifické pro tento sektor. Správná rovnováha mezi počtem studentů pro každého profesora představuje velmi pozitivní aspekt, který usnadňuje proces učení.

S patronátem Ministerstva životního prostředí a ochrany země a moře.

STRUKTURA

Magisterský titul je 12měsíční denní program zahrnující 518 hodin třídních aktivit, 1300 hodin individuální a skupinové práce a 500hodinovou stáž.

Akademická část je rozdělena do tří pojmů. Během prvního semestru se seznámíte se základy obecného managementu, zatímco druhé a třetí období se bude zabývat konkrétními tématy každé trati.

KARIÉRNÍ RŮST

Vytváření zaměstnatelnosti je jedním z hlavních cílů programu MBA a je prováděno prostřednictvím systematického rozvoje kariéry a neustálým úsilím o úspěšné propojení odborných projektů studentů s potřebami podnikatelů.

Stáž působí jako perfektní profesionální odrazový můstek, zejména vzhledem k tomu, že Bologna Business School má po šesti měsících po dokončení studia 90% umístění v obecném průměru

Oddělení rozvoje kariéry pomůže účastníkům sledovat své vlastní kariérové ​​cíle a podpoří je v procesu hledání zaměstnání. Zaměřuje se na průzkum a naplňování kariéry. Kvalifikovaný kariérní poradce pomůže studentům s různými službami a zdroji včetně strategií hledání zaměstnání, rozhovorových dovedností, obnovení vývoje, hodnocení kariéry / osobnosti a mnohem více.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
27,000 EUR
Štipendium a finanční pomoc k dispozici
Information
Deadline
Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Locations
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Bologna, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Červenec 1, 2019
(Round I) June 15, 2018 (Round II).
Datum ukončení Kontaktuj školu