Globální Executive MBA (EMBA)

Všeobecné informace

5 dostupných umístění

Popis programu

Global Executive MBA

PROGRAM START

Pád (začátek října)

Vstupní požadavky

První titul v jakémkoliv oboru
Alespoň 5 let postgraduální praxe
Velmi dobrá znalost angličtiny
HHL / Eada on-line test (nebo GMAT / GRE)

Termíny pro podání žádostí

 1. srpna - pravidelný termín
 2. ledna - brzy rychlost zápisu s 15% slevou
 3. května - začátkem rychlost zápisu s 10% slevou
 4. července - pro žádosti o stipendia

Program Délka

21 měsíců
8 bytových týdnů během 3 kalendářní roky
(40 dnů mimo období)

Studenti

15-20 studentů ve třídě, průměrný věk: 35
80% zahraničních studentů

Mezinárodní perspektiva

2 nebo 3 týdny při bytové renomovaných obchodních škol v rozvíjejících se trzích (Brazílie, Čína, Indie)
Více než 300 partnerských univerzit

Žebříček

Financial Times Executive MBA Žebříček 2014:
No. 6 pro kariérního postupu na celém světě Financial Times European Business školy Pořadí 2014:
Top 3 MBA v asociaci Německo zakladatele pro německý Science start-up radaru 2013: Německo nejlepších podnikatelské univerzity

Vyučovací jazyk

100% English

Akreditace

AACSB, Acquin, AMBA

5

Struktura programu

Program doprovodných manažer trénovat a inovativní trénink vedení

Globální Executive MBA Eada a HHL vás připraví pro práci v globalizovaném a vysoce konkurenčním podnikatelském prostředí a dovede vás do úrovně znalostí, která je nezbytná pro úspěšné pokračování procesu vývoje řízení.

Budete získat manažerské dovednosti, aby urychlila svůj profesní a osobní rozvoj, což vede ke konkurenční výhodě pro vás i společnosti, ve které pracujete.

Program bude kompletně v angličtině a zaměří se na vlastnostech a podobnosti obchodních praktik v zemích západní Evropy (zejména Německo a Španělsko). Kromě toho budou účastníci získat vhled do ekonomiky a kultury Číňanů, brazilské a indické trhy na partnerských univerzitách Global Executive.

Nová struktura 21-měsíční program je vhodný pro profesionální i osobní potřeby mezinárodního vedení. Chcete-li získat "MBA" dvojí titul z HHL a Eada účastníci musí úspěšně projít všechny Základní moduly2 ze 3 nabídl Volitelných modulů a konečný Diplomová práce.

Náš program - vysoká návratnost investic

Eada a HHL vyvinuli jejich vlastní praktické, aktivní a participativní přístup s důrazem na "learning by doing". Metodika odráží poptávku těchto společností pro profesionály s dovedností, jako je schopnost odrážet schopnost jednat tváří v tvář změně, univerzálnost pracovat v multifunkčních týmů a adaptability čelit výzvám globálního životního prostředí. Naším cílem je poskytnout vysokou návratnost investic. NABÍZÍME:

 • Dual titul MBA ze dvou vedoucích institucí správy
 • Business vzdělávání na nejvyšší úrovni s state-of-the-art znalostí a velmi praktickým přístupem
 • Specializované kurzy navržené pro porovnání různých zemích po celém světě se zvláštním zaměřením na země BRIC (Brazílie, Čína, Indie)
 • Mezikulturní a mezilidské trénink s různými týmy
 • Podpora věnovaných výkonných trenérů a vedení školení v průběhu programu
 • Kontakt s renomovanými obchodními odborníky poskytující přehled o osvědčených postupech ve společnostech po celém světě
 • Výměna obchodních zkušeností s kolegy a odborníky z různých odvětví a zemí

Základní moduly

Global Executive MBA program v sobě spojuje znalosti a dovednosti state-of-the-art managementu s mezinárodní orientací. Eada a HHL mají své vlastní praktické, aktivní a participativní přístup s důrazem na "learning by doing". Jádro moduly jsou vyučovány na HHL (Německo) a Barcelona (Španělsko).

 • Základy v oblasti podnikání a ekonomie
 • Marketing, logistiku a inovace
 • Vůdčí schopnosti
 • Účetnictví a finance
 • Strategická studia

Volitelné moduly

Global Executive MBA program připraví vám umožní pracovat ve vysoce konkurenčním, globalizovaném podnikatelského prostředí. Znalost různých kultur a budoucí trh jsou nezbytné. Proto učební plán zahrnuje 3 významné rozvíjející se trhy: Brazílie, Čína a Indie. Účastníci budou volit 2 ze 3 volitelných modulů. Je také možné účastnit se všech 3 moduly.

Diplomová práce

Tato práce je důležitou součástí Globální Executive MBA. Tato práce je příležitost pro účastníky aplikovat získané znalosti v MBA řešit reálné obchodní problémy.

Existují dva typy prací, které účastníci mohou vybrat:

Business Consulting Project

Obchodní konzultační projekt vám dává možnost zkoumat skutečné organizační problémy s okem k vytváření konkrétní doporučení.

podnikatelský projekt

Podnikatelský projekt je zaměřen na účastníky, kteří chtějí založit vlastní podnik. Projekt je obchodní plán, jak přivést nového produktu na trh.

Výkonný Koučování a školení vedoucích

Ve vysoce konkurenčním a nestabilní podnikatelské prostředí, pravda vedení činí rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

Proto se zaměřujeme na vedení kurzů a budete proškoleni v klíčových komunikačních dovedností. Během kompletního programu nabízíme účastníkům manažer trénovat relace, vytváření nových poznatků ve vztahu ke svým cílům. Čtěte zde nějaké zkušenosti o "osobní trénovat".

Kromě toho budou naši účastníci využít jedinečné NeuroTrainingLab na Eada, technologické a pedagogické inovace podporující sociální kompetence.

Plán

Program je realizován ve více než 21 měsíců s 8 bytových týdnů v 5 různých místech. Všechny základní kurzy jsou vyučovány v HHL a Eada, zatímco volitelné moduly jsou uskuteční v top zařadil obchodní školy v Brazílii, Číně a Indii.

Profil třídy

Skutečně různorodý studentský sbor

Co dělá náš program opravdu unikátní je síť účastníků v každé třídě s velmi heterogenní a velmi mezinárodní pozadí, Zároveň sdílet podobné cíle na cestě k úspěchu. Tví spolužáci mají různé zázemí, pokud jde o kulturu a vzdělávání a přinese rozsáhlé život a pracovní zkušenosti do třídy, aby se program mezinárodní a multikulturní místo setkání.

Studenti v naší současné třídě jsou vynikající, rozmanité a vysoce motivovaní skupina studentů reprezentujících 11 různých národností (Bulharsko, Brazílie, Kolumbie, Česká republika, Německo, Itálie, Peru, Španělsko, Jižní Africe, USA, Vietnam). Členové této různorodé skupiny mají v průměru 12 let praxe v oblastech, jako je IT, medicína a finance. Průměrný věk účastníků je 37.

Členové této různorodé skupiny mají v průměru 10 let praxe v oblastech, jako je E-Commerce, IT, Green Technology, marketingu, farmacie, logistiky, cestovního ruchu, maloobchod, poradenství, médií a bankovnictví.

třída Statistics

 • Průměrný věk: 37
 • Věkové rozmezí: 31 až 52
 • počet žáků ve třídě: 20
 • Procento ženy: 20%
 • Průměrná pracovní zkušenosti: 12 let
 • Procento zahraničních studentů: až 80%
 • Průměrný počet zastoupených zemí: 11
9

Mezinárodní

Mimo krabici - získat mezinárodní zkušenosti

Mezinárodní kompetence má zásadní význam pro obchodní vůdce. Globální partnerství jsou proto jedním z našich klíčových aktiv. V rámci programu budete studovat v pěti různých zemí (Brazílie, Čína, Německo, Indie a Španělsko) na reputated partnerských univerzitách. Získáte rozsáhlé mezinárodní zkušenosti a učit se ze svých spolužáků, jakož i od mezinárodního fakulty.

Naše Global Executive Partners

Eada Business School - Barcelona, ​​Španělsko

Eada je mezinárodní obchodní škola se nachází v Barceloně. Nabízí programy pro Masters, MBA a Executive Education. Program MBA Eada je zařazen mezi 100 nejlepších programů MBA na světě The Economist a Financial Times. Kromě toho Eada souhlasně byl zařazen mezi nejlepších čtyř obchodních škol ve Španělsku. V roce 2012 Financial Times European Business School Žebříček Eada dosáhl 27. místě. Program MBA Eada byla výjimečně vysoká zařadil pro kariérní postup (Financial Times žebříčku 7. celém světě) a 20. v hodnotu za peníze. Eada je akreditován AMBA a EQUIS.

Business School Sao Paulo - Brazílie

BSP byl založen v roce 1996. V roce 2011, BSP byl zvolen jako jeden z nejlepších v Latinské Americe škol podle America Economia. Ve škole byl také zvolen prvním obchodní škole v Brazílii a třetí v Latinské Americe, v souladu s QS TOP MBA žebříčku v roce 2010.

Lingnan (University) College, Sun Yat-sen University - Guangzhou (Kanton), Čína

Vznikl v roce 1888, Lingnan (University) College je obchodní škola umístěna jako vedoucí obchodní a ekonomika poskytovatele vzdělávání a výzkumného ústavu v jižní Číně. Programy Lingnan MBA a EMBA jsou akreditovány AMBA a Lingnan (University) College je akreditována EQUIS. Forbes Magazine umístil akademie MBA program na třetím místě v "nejužitečnějšího Full-time MBA programy v Číně" a v roce 2009, Program Lingnan MBA zařadil 4th za nejvlivnějšího MBA v Číně.

Indický institut vedení - Kalkata, Indie

Vize Indian Institute of Management (IIM) je se objevit jako mezinárodního centra excelence ve všech aspektech pedagogická řízení zakořeněné v indickém étosu a společenských hodnot. Během posledních čtyř desetiletí, IIM Kalkata se stal jedním z nejlepších asijských obchodních škol. Dnes, to přitahuje ty nejlepší talenty v Indii - tavící kotlík akademické obce, průmyslu a výzkumu. Škola je akreditována AACSB, AMBA a EQUIS.

Náš proslulý fakulty

HHL je a Eada fakulty poskytují perfektní kombinaci praktických a teoretických metodik. Předměty jsou vyučovány zkušenými a renomovanými lektory s vynikajícím záznamem o odborné znalosti ve svých předmětech.

HHL Nakladatelství

Mezinárodní kompetence má zásadní význam pro obchodní vůdce. Globální partnerství jsou proto jedním z klíčových aktiv HHL je. My sloužit naší selektivní počtu studentů s více než 130 partnerských univerzit po celém světě.

Kariéra

Zaměřit se na studenta

Kromě výkonný Koučování Kariéra Servis Eada a HHL poskytuje vysoce individuální kariéry služby. Vy víte, co chcete - obohacující a náročnou kariéru s potenciálem pro povýšení.

Víme, jak vám pomohou k dosažení tohoto cíle tím, že důležitých obchodních kontaktů a jejich kariérního postupu příležitosti přímo na vás.

Individuální Kariéra Strategie

 • Individuální poradenství Sessions
 • Kariéra Analýza potenciálu
 • Kariérní plán Psaní

Příprava aplikace

 • CV a motivační dopis psaní
 • Příprava Interview
 • Případová studie trénink

Hledání práce

 • HHL Online Nábor Platform
 • životopis Book
 • Přístup k HHL sítí a Corporate Partners

Aplikace

Připojte se k naší další třídu EMBA!

Vstupné do našeho programu Global Executive MBA je vysoce konkurenční. Vědomě vybrat různorodý studentský sbor, která vychází z různých prostředí, kultur a národností, a pokrývá širokou škálu osobních zájmů a profesionálních ambicí.

Zápis se koná jednou za rok se studiem začínající na začátku října. Provozujeme kolejových přijímací proces. Výbor Přijímací vyhodnocuje a reaguje na žádosti do jednoho měsíce po jejím obdržení. Další kolo pak zahrnuje rozhovor s jedním z ředitelů programu.

Přijímací kritéria

 • Dokončená první titul v jakémkoliv oboru z uznávané univerzity
 • Postgraduální praxe nejméně 5 let. V průměru studenti v naší Global Executive MBA má 12 let praxe.

Aplikační Dokumenty

Uveďte následující aplikaci dokumenty tím, že nahráním na náš on-line aplikační platformy. Žadatelé musí předložit následující aplikační dokumenty:

 • Životopis
 • Motivační dopis
 • Konečné přepis a certifikát stupeň
 • Doklad o minimálně 5 let příslušné pracovní praxe
 • Doklad o velmi dobré znalosti angličtiny
 • 2 doporučující dopisy
 • Eada / HHL on-line Přijímací zkoušky (alternativně GMAT / GRE)
 • písmeno společnost podpory
 • Kopii pasu
 • pasovou fotografii

Termíny pro podání žádostí

 • 31.leden: brzy rychlost zápisu s 15% slevou
 • 31. května: brzy rychlost zápisu s 10% slevou
 • 30.července: všichni žadatelé, kteří žádají o stipendium
 • 31.srpna: všichni žadatelé, kteří žádají o programu Global Executive MBA

Poplatky a financování

Vyplatí investice

Současné školné pro kompletní Global Executive MBA jsou EUR 45.000 - počítaje v to:

 • Akademické materiály (knihy, poznámky, složky a individuální licence pro Harvard akademické materiály)
 • Doprava do návštěv podniků ve všech základních a volitelných modulů
 • Přivítání a zavírání večeře všech modulů
 • Ubytování s plnou penzí v Eada rezidenční Training Center
 • Polovina ubytování stravování během modulárních týdnů při HHL (The Westin Leipzig Hotel)
 • Polovina ubytování stravování během Mezinárodního volitelného modulů (Brazílie, Čína, Indie)

Kandidáti, kteří žádají o programu do 31. ledna / 31.května budou mít prospěch ze snížení poplatků o 15% / 10%. Ranní ptáče sleva je nabízena pro ty, kdo nahrál všechny povinné dokumenty a svou žádost podali v těchto termínech a úspěšně prošly rozhovor stejně jako HHL vstup do testovacího do konce února / červnu. Aby bylo možné nárok na slevy Early Bird musí být úhrada závazku obdrženou odměnu do konce března / červenci. Těšíme se na obdržení přihlášky dokumentů. Jsme dočkat, až vám poskytne vynikající služby a podporovat vynikající a vysoce motivované kandidáty. Připojte se k naší další Global Executive MBA třídě!

Platební podmínky

Poté, co byli přijati, požadujeme zálohu ve výši 10% (4500 EUR) během 4 týdnů s cílem zajistit své místo v programu. Zbývající náklady musí být zaplacena ve třech splátkách.

Možnosti financování

Poté, co jsou přijaty k HHL můžete požádat o studentskou půjčku a různých fondů vzdělání.

Informace pro daňové poplatníky v Německu

Školného pro globální Executive MBA program, jakož i náklady spojené se studiem (vč. cestování a ubytování) jsou daňově uznatelné, jak se očekávalo profesionálních výdaje. Pro podrobnější informace kontaktujte svého právního daňového poradce.

Absolventi & Network

Připojte se k naší globální sítě

Jako účastník programu Global Executive MBA, stanete se celoživotní člen sdružení absolventů a bude mít přístup k silné mezinárodní obchodní sítě založené na dlouhé tradici dvou spolupracujících obchodních škol.

Naši absolventi pracují po celém světě, což představuje desítky zemí a řadu vysoce hodnotných průmyslových odvětvích. Nabízíme více než jen určité míry. Vaše osobní zkušenosti s spolužáky a profesory vydrží po celý život.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... Čtěte více

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation Méně
Kitzscher , Mnichov , Morro de São Paulo , Guangzhou , Kalkata , Barcelona + 5 Více Méně