Přečtěte si oficiální popis

Naše Executive MBA program je jediný AMBA-akreditovaný program MBA ve Švédsku. Jedná se o program na částečný úvazek vedený v angličtině po dobu 21 měsíců, který:

- Inspire vám přístup k nejnovějšímu myšlení v rámci řízení

- Vyzývá vás, abyste tyto nové poznatky použili na každodenní práci

- Dává vám před sebou úspěch v globalizovaném světě

- Poskytuje znalosti a dovednosti pro rozvoj nových obchodů

- Vytváří cenné osobní a profesionální sítě

- Zaměřuje se na řízení severských a asijských

Pokud usilujete o pokrok v rozvoji kariéry a pokud jste připraveni investovat, pak náš Executive MBA program je vaší ideální volbou!

Pět důvodů pro sponzorování špičkových talentů:

  1. Uchovávejte vysoce výkonné hráče
  2. Zkratka mezinárodní zkušenosti
  3. Okamžitá aplikace na pracovišti
  4. Navigujte ve stále se zvětšující složitosti
  5. Zaměstnanecká značka

Pokud se domníváte, že jste spojili program Göteborgu Executive MBA, pravděpodobně jste se již zapojili do diskuse s vaší domácí organizací o sponzorství. Abychom vám v těchto diskusích podpořili, vypracovali jsme Sponzorskou příručku, kterou si můžete stáhnout z našich webových stránek.

Termíny

Executive MBA program je program na částečný úvazek prováděný v angličtině po dobu 21 měsíců. Tam je jeden příjem za rok, který začíná první čtvrtek v říjnu. Vezměte prosím na vědomí, že používáme průběžná přijímací a procesní aplikace na základě prvního příchodu a prvního podání. Plánované třídenní třídní setkání ve čtvrtek, pátek a sobotu probíhají v třítýdenním intervalu s vánočními a letními přestávkami. Celkově budete mít asi jedenáct třídenních třídních školení za rok.

Dvě oddělené týdenní pobyty v Asii

Göteborský Executive MBA program zahrnuje dvě samostatné osmidenní pobyty na našich partnerských univerzitách; Zhejiang University v Hangzhou a Shanghai Jaio Tong University, Čína a indický institut řízení v Bangalore, Indie. Rezidenční pobyt v Číně se koná v dubnu během 2. termínu. Rezidenční pobyt v Bangalore, Indie se koná v lednu během 4. termínu. Účastníci našeho programu budou cestovat do Asie s intenzivním programem na plný úvazek. Během pobytu, třída obvykle stráví ráno v areálu s akademickými workshopy vedenými místní fakultou. Odpoledne jsou věnovány dobře připraveným terénním výletům do nadnárodních a místních společností a organizací. Večery se používají pro debriefing a reflexi.

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
21 měsíců
Kombinované
Price
435,000 SEK
Deadline
Kontaktuj školu
rolling admission
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Červen 12, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
rolling admission

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
rolling admission
End Date
Červen 12, 2020

Robert Wu interview about Executive MBA in Gothenburg