V Chicagu se jedná o nápad. Zaměřujete se na generování, analýzu, porovnávání a rafinování nápadů. Zlepšovat je. A ještě lepší. Proč? Vzhledem k tomu, že v podnikání neexistují žádné odpovědi nebo jednoduché pravidla.


Budete prosperovat v libovolné profesní dráze, kterou si vyberete, protože jste se naučili, jak:


Zkoumejte každou myšlenku. Ať předvede spolužák nebo profesor. Vyjádříte svou podporu, váš nesouhlas, vaše návrhy. Zde nejsou žádné nesprávné otázky, s výjimkou těch, které jsou nezasvěcené.


Vyhodnoťte problémy a příležitosti . Prostřednictvím čoček účetnictví, ekonomie, psychologie, sociologie a statistiky. S rozmanitými analytickými nástroji a metodami budete přemýšlet novými způsoby.


Rozvíjejte důvěru, kterou chcete vést . Naučte se budovat vztahy. Motivujte lidi. Vliv výsledků. Testováním se ve třídních diskusích, studentských skupinách a soutěžích. Plus 125 hodin programování věnovaných vedení. Rozvíjíte dovednosti, abyste mohli úspěšně podniknout jakýkoli obchodní úkol.


Zkušenosti z Chicaga vás vezmou hlouběji do problému, rozšíří váš pohled a donutí vás k otázkám předpokladů - včetně vašeho. Naučíte se cítit pohodlně, když neexistuje žádný vzorec, který by vás mohl vést. Žádná cesta nesledovat. Protože to jsou nápady, ne trendy, které formují svět obchodu.


Experiment v Chicagu vás připraví na podnikání na nové úrovni. Na GSB najdete akademický program, který obsahuje:

kladení důrazu na analýzu problémů , generování klíčových poznatků a provádění kreativních řešení - Westress, že je důležité klást otázky a zkoumat myšlenky. Získáte nadstandardní schopnosti a jistotu, abyste se vypořádali s situacemi, kdy neexistují předem určené odpovědi.


flexibilní kurikulum - S jediným požadovaným kurzem můžete navrhnout program, který splní vaše kariéry. Tato flexibilita znamená, že můžete zaměřit na hloubku znalostí a dovedností, které potenciální zaměstnavatel hodlá ocenit.


zkušenostní učení - máte příležitost posílit propojení mezi teorií a praxí. Testování dovedností a znalostí, které jste získali v praktickém prostředí, vás roztáhne a připraví se na vedení firmy.


dialog v učebně - neočekávejte, že byste byli informováni o krmivech nebo aby jim byla dána pravidla, která je třeba dodržovat. Diskuse a diskuse jsou hlavními způsoby, jak se vypořádat s GSB. Vaše profesoři a vaši kolegové vás budou požádáni, aby se aktivně podíleli na získávání nápadů a skutečností, které vás povedou k novým řešením.


akademické spojení s univerzitou - GSB je součástí jednoho z největších výzkumných institucí na světě - University of Chicago. Prostřednictvím našich společných studijních programů můžete zvýšit hodnotu vašeho MBA tím, že ji kombinujete se stupněm od jednoho z univerzity je další světově proslulé programy.


mezinárodní programy - Na globálním trhu šanci studovat v jiné zemi a dozvědět se o tom, jak se podnikání provádí přes hranice, rozšiřuje perspektivu, kterou přinesete na pozici. Můžeme se přizpůsobit vašim potřebám - od možností, které se pohybují od několika týdnů po jeden termín.


Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Chicago Booth School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date