Rice MBA vytváří novou generaci akcí orientovaných, inovativních myšlenkových vůdců, kteří motivují vrstevníky a provádějí změny. Praktický učební přístup k celoživotnímu učebnímu plánu MBA efektivně přetváří způsob, jakým se učíte tím, že prolínáte tři základní prvky, abyste zlepšili a zesílili strategii, vedení a kreativní postoje našich studentů:

  • Komplexní jádro kurzů v oblasti financí, účetnictví, analýzy dat a marketingu, které vytváří pevný základ základních obchodních principů v malých přístupných třídách.
  • Projekt Akční učení - zařazení našich kandidátů na MBA do projektů v reálném světě, jakmile se dostanou do třídy. Navíc letní stáže a řada volitelných předmětů orientovaných na terénní projekty nabízejí dostatek příležitostí pro praktické zkušenosti.
  • Specializované koncentrace v oblasti financí, marketingu, účetnictví, zdravotnictví, energetiky, manažerského poradenství, globálního podnikání, podnikání a nemovitostí vám umožní prokázat funkční odbornost v určité oblasti zájmu.

Podívejte se na naše společné studijní programy - MBA / ME (strojírenství), MBA / MS (věda) a MBA / MD (lékařské).

Zapojení fakulty

Fakulta Jones School udržuje důležitou rovnováhu mezi výukou a výzkumem. Instruktoři školy jsou kombinací vysokoškolských učitelů, vysoce citovaných akademických pracovníků, akademiků s významnými obchodními nebo poradenskými zkušenostmi a vedoucích pracovníků s významnými zkušenostmi v učebnách, kteří vyučují specializované volitelné kurzy. V každém kurzu budete mít jedinečnou příležitost pracovat jeden s jedním s jedním přístupným, zapojeným a respektovaným členem fakulty.


Zvaž toto...

  • Škola Jones má poměr studentů k fakultě devět k jednomu.
  • Celodenní třída roku 2011 měla průměrný základní plat ve výši 96 867 dolarů, průměrný podpisový bonus ve výši 16 058 USD.
  • The Economist zařadil Jones School první v Texasu a jihozápadě.


Rice MBA Full Time Paradigma

Kvalifikovaný kandidát na program na plný úvazek je profesionální měnič, který usiluje o inovativní dokonalost a vyznačuje se vysokým potenciálem vedení. Hledáme kandidáty, kteří přispějí k zkušenostnímu, konkurenčnímu učebnímu prostředí.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
46 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date