Read the Official Description

Iowa State plný úvazek MBA je intenzivní dvouletý program sestává z deseti základních kurzů (30 kreditů) a šest volitelných (18 kreditů). MBA poskytuje širokou perspektivu manažerského vzdělávání s příležitostmi pro vás na míru program, aby vyhovoval vašim akademické a profesní cíle. Základní kurikulum je dodávána prostřednictvím předepsaného sledu požadovaných základních kurzů staví solidní základ pro pokročilé studium v ​​podnikání. Specializace jsou nabízeny v účetnictví, financí, technologie a inovačního managementu, marketingu a řízení dodavatelského řetězce.

Vylepšete své profesionální dovednosti

V Iowa State MBA, máte mnoho příležitostí pro další rozvoj své profesní dovednosti, a to jak uvnitř i mimo třídu. Budete postupovat přes deset základních kurzů s různorodou skupinou spolužáků. Budete pracovat na mnoha projektech třída jako tým rozvíjet své spolupráce, vedení a komunikační dovednosti. Tato metoda Případová studie používá v celé vzdělávacího programu MBA bude nutit vás k problému-řešit tím, že myslí i analyticky a tvůrčím způsobem. Dva profesionální kurzy pro rozvoj, které bylo přijato v prvním ročníku studia, workshopy a semináře, executive reproduktory a firemní zájezdy, které by mohly dále zvětšit hledání zaměstnání, navazování kontaktů a měkkých dovedností.

Odborné dovednosti se lze naučit, ale praxe je zlepšuje. Iowa State MBA poskytuje dostatek příležitostí k uplatnění, co se učí ve třídě a uplatnit své odborné znalosti. Například budete podílet se svým týmem MBA v případě hospodářské soutěže; vyvrcholením akce do hlavních osnov MBA. Iowa State MBA týmy také podílet na několika univerzitních hostované MBA case soutěží během Midwest. V jednom z kurzů profesního rozvoje, MBA poradenské týmy zavazují služby vzdělávacích projektů s místními neziskovými organizacemi, čímž se pomáhat druhým a těží komunitu. Ty budou vyzvány, aby se aktivní studentské organizace, Asociace MBA, kde jste schopni zlepšit své vůdčí schopnosti tím, že drží pozice důstojníka nebo koordinující speciální projekty.

Dosáhnout svého konečného cíle: Zaměstnanost úspěch

Iowa State MBA souhlasně se řadí mezi top školách pro studenty, hledání pracovních míst při nebo krátce po dokončení studia. Záznam o úspěchu zaměstnanosti mezi našimi absolventy MBA je dosaženo ze dvou důvodů. Za prvé, vybavíme naše studenty. Začátek v orientaci a během svého prvního roku studia MBA, budete mít přístup k široké škále služeb kariérového poradenství. Tyto rozsáhlé zdroje vám pomohou vytvořit vlastní plán hledání zaměstnání. Za druhé, nabízíme Vám osobní kariérní služby. Pracovní příležitosti a výzvy jsou jedinečné pro každého studenta MBA. Zajišťujeme one-on-one kariérové ​​poradenství vybavit a nejlépe připravit vás k dosažení svého konečného cíle pro sledují úspěch MBA-zaměstnání.

MBA specializace Studenti v programu MBA může vykonávat volitelnou oblast specializace v oblasti účetnictví, financí, technologií a správy informací, marketingu nebo řízení dodavatelského řetězce. Oblast specializace vyžaduje devět hodin úvěru schváleného MBA volitelného ročníkové práce v rámci jedné z výše uvedených oborů.

Studenti mohou sledovat dvojí specializaci, která vyžaduje minimálně sedm volitelných předmětů. Alespoň jeden volitelný musí být mimo těchto dvou oblastí specializace.

účetnictví

Účetní specializace je navržen tak, aby účtování profesionální s potřebné znalosti a dovednosti pro efektivní práci v dnešní technologie-řízený, globální ekonomice. Problémy a výzvy, kterým čelí účetní profesi dnes jsou zkoumány.

finance

Finanční specializace vám poskytne pochopení teoretických a praktických aspektů podnikového managementu a investičních strategií finančních. Ročníková je nabízen v pokročilé finanční analýzy a rozhodování, řízení portfolia, trhy s deriváty a financování nemovitostí.

marketing

Marketingový specializace vám pomůže získat dovednosti při analýze a využití stávajících dat, aby se efektivní marketingové rozhodnutí. Marketing celoroční vám poskytne pochopení různých marketingových konceptů, modelů a nástrojů prověřit, jak by spotřebitelé chovají a fungují trhy.

Řízení dodavatelského řetězce

Řízení dodavatelského řetězce (SCM) je jedním z nejrychleji rostoucích oblastí v podnikání dnes. Zvýšená globalizace a rychle se rozvíjející informační technologické nástroje jsou hlavními faktory, které ovlivňují pohyb dílů, řízení toku zásob, plnění objednávek zákazníků, a zda jsou splněny požadavky na prodejce a termíny včas. SCM integruje globální informace a procesy napříč všemi obchodními funkcemi, včetně řízení dodávek, provoz, informační technologie a logistiky.

Technologie a inovace řízení

Technologické a inovační management (TIM) zaměření zkoumá otázky spojené s rozvojem a řízení informací a technologií založených na znalostech. Témata zahrnují podporu rozhodování a vyhledávání údajů, interakce člověka s počítačem, bezpečnostní systém a integritu a řízení projektu. TIM specializace se také zaměřuje na řízení inovací a komerčního využití nových technologií.

Více informací

Finanční pomoc

ISU College of Business má atraktivní možnosti finanční podpory pro kvalifikované kandidáty. Finanční pomoc je k dispozici ve formě postgraduálních asistentských a / nebo stipendia. Před akademický úspěch a výkon na GMAT nebo GRE jsou hlavními faktory zvažované při přidělování finanční podpory.

CyBIZ Lab

Iowa State University CyBIZ Lab poskytuje příležitosti pro studenty MBA vést cross-funkční týmy pracují na reálných projektech na reálných firem. MBA studenti získají praktické zkušenosti řešení skutečných obchodních problémů. MBA studenti jsou zaměstnáni jako absolventa asistentů pro CyBIZ Lab.

Vstupné

Vstup do programu MBA na plný úvazek je k dispozici počínaje zimním semestru. Snažíme se studenty z celého světa s různých akademických prostředí a historie zaměstnání. Pečlivě posoudit fit mezi kvalifikací každého uchazeče a očekávání a kvalit našich MBA programu a charakteristik.

Úspěšný start Program

Jakmile se stanete studentem Iowa State MBA, chceme zajistit pozitivní přechod do našeho programu. Prostřednictvím úspěšném startu programu, budete mít možnost zapsat do několika on-line, pre-MBA krátkých kurzů, které vám pomohou úspěšně zahájit své studium Iowa State MBA.

Pro více informací kontaktujte busgrad@iastate.edu

FMBA
Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Iowa State University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date